| نوع | بلوک رشته ای به سمت آسمان |
|---|---|
| مدل | SHCN80X50A,SHCN120X58A |
| درخواست | بلوک رشته ای خط انتقال |
| چفت کردن | نایلون یا آلومینیوم |
| بار رتبه بندی شده | 5kn و 20kn |
| مواد ریمل | ام سی نایلون |
|---|---|
| مناسب | بلوک های رشته ای خط انتقال |
| استفاده | برای تجهیزات الکتریکی، ساخت و ساز ساختمان |
| عملکرد | مقاومت در برابر سایش، بادوام، مقاوم در برابر خوردگی، خود روانکاری |
| بسته بندی | جعبه کارتن یا به عنوان نیاز مشتری |
| نوع | بلوک رشته ای به سمت آسمان |
|---|---|
| مدل | SHCN80X50A,SHCN120X58A |
| درخواست | بلوک رشته ای خط انتقال |
| چفت کردن | نایلون یا آلومینیوم |
| بار رتبه بندی شده | 5kn و 20kn |
| مواد | آلومینیوم با روکش لاستیکی |
|---|---|
| نام محصول | بلوک قرقره |
| وزن | 5 کیلوگرم برای یک شیار |
| درخواست | خط قدرت |
| خدمات | خدمات پس از فروش خوب |
| مواد | نایلون، آلومینیوم |
|---|---|
| نوع | بلوک های رشته ای |
| درخواست | خط قدرت |
| نام محصول | بلوک رشته ای هادی ACSR |
| اندازه | 120*30-400*80 میلی متر |
| مواد | آلومینیوم و نایلون، آلیاژ آلومینیوم با روکش لاستیکی |
|---|---|
| نوع | بلوک قرقره |
| کاربر | هادی ACSR |
| نام | بلوک های رشته ای |
| نمونه | در دسترس |
| مناسب | بلوک های قلاب سایه ای آلومینیومی |
|---|---|
| نوع | روکش آلومینیومی با روکش لاستیک |
| مواد | آلومینیوم ، لاستیک روکش شده |
| کارایی | بادوام ، مقاوم در برابر خوردگی |
| اندازه | 308 * 75mm و 408 * 80mm یا سفارشی |
| نوع | سه چرخ |
|---|---|
| مواد | چرخ آلومینیومی با روکش نئوپرن |
| نام | بلوک های رشته ای با اندود نئوپرن |
| استفاده | خط انتقال کابل |
| ویژگی | لاستیک نایلونی یا آلومینیومی |
| مواد | آلومینیوم یا نایلون |
|---|---|
| نام | بلوک های رشته ای |
| درخواست دادن | کارهای ساختمانی |
| استفاده | هادی کششی |
| وزن | 25 کیلوگرم |
| مواد | قفسه نایلونی یا قفسه فولادی |
|---|---|
| نوع | بلوک سیمی کابل هوایی |
| استفاده | بلوک های رشته ای |
| حداکثر کابل قابل اجرا | 80-200 میلی متر |
| مناسب | خط انتقال |