| نام محصول | بلوک بالابر |
|---|---|
| درخواست | کار ساختمانی |
| مواد | آلیاژ آلومینیوم با چرخ نایلون MC |
| بار رتبه بندی شده | 10-100 KN |
| حداکثر قطر طناب | دیا 5.7-18.5 |
| Name | Hook Type Grounding Block |
|---|---|
| Item No. | 12111-12112 |
| Bottom Diameter | 60/75mm |
| Sheave Material | Aluminum Alloy/ Steel |
| Weight | 4.5/5KG |
| فهرست مواد | آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| نام محصول | کلیمپ های خود گیرنده OPGW |
| قطر | 15-17 میلی متر |
| نوع | گیرنده سیم |
| وزن | 5.6 کیلوگرم |
| نام | بلوک بالابر |
|---|---|
| مواد | اتوی استیل |
| تعداد چرخ | 1،2،3 |
| درخواست دادن | خط انتقال ابزار رشته |
| امتیاز بار | 2T، 5T یا دیگران |
| برند | Suntech |
|---|---|
| نوع خط انتقال | ابزار و لوازم جانبی رشته |
| ویژگی | جعلی از آلیاژ آلومینیوم با استحکام بالا |
| هادی قابل اجرا | LGJ25-LGJ1120 |
| مورد شماره. | 13221-13229a |
| برند | Suntech |
|---|---|
| پیکربندی | تنظیم سیم هادی SAG و تنش |
| مورد شماره. | 13221-13229a |
| نوع خط انتقال | ابزار و لوازم جانبی رشته |
| نام محصول | هادی هادی آلیاژ آلومینیوم LGJ25-LGJ1120 MAX.48mm |
| رده محصولات | بیا همراه گیره |
|---|---|
| پیکربندی | تنظیم سیم هادی SAG و تنش |
| هادی قابل اجرا | LGJ25-LGJ1120 |
| ویژگی | جعلی از آلیاژ آلومینیوم با استحکام بالا |
| نوع خط انتقال | ابزار و لوازم جانبی رشته |
| نوع خط انتقال | ابزار و لوازم جانبی رشته |
|---|---|
| پیکربندی | تنظیم سیم هادی SAG و تنش |
| تضمین | 1 سال |
| رده محصولات | بیا همراه گیره |
| مورد شماره. | 13221-13229a |
| برند | Suntech |
|---|---|
| مکس. بازش کن | 14 تا 48 میلی متر |
| نوع خط انتقال | ابزار و لوازم جانبی رشته |
| وزن | 1-18 کیلوگرم |
| نام محصول | هادی هادی آلیاژ آلومینیوم LGJ25-LGJ1120 MAX.48mm |
| نام | وينچ قدرتي |
|---|---|
| مدل | بنزین یا گازوئیل |
| استفاده | کشیدن |
| درخواست | سایت ساخت و ساز |
| ظرفیت | 80 KN |