| نام | بلوک رشته ای SHDN |
|---|---|
| اندازه | 750x110mm |
| ظرفیت حمل | 20KN-190KN |
| شرایط تجارت | FOB، CIF، CFR، EXW |
| مواد | MC Nylon Sheave |
| فهرست مواد | آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| نام محصول | کلیمپ های خود گیرنده OPGW |
| قطر | 15-17 میلی متر |
| نوع | گیرنده سیم |
| وزن | 5.6 کیلوگرم |
| قطر بیرونی شیار | 508 میلی متر |
|---|---|
| قطر داخلی شیار | 408 میلی متر |
| جنس قفسه ها | نایلون یا آلیاژ آلومینیوم |
| قطر هادی | تا 25 میلی متر |
| عرض قفسه ها | 75 میلی متر یا 100 میلی متر |
| ساختار | چرخ فولادی میانی، نایلون دیگر |
|---|---|
| نوع | بلوک های سیمی کابل سقفی |
| خارج از قطر | 508x100mm یا 508x75mm |
| جنس قفسه ها | نایلون، فولاد یا آلیاژ آلومینیوم |
| ظرفیت | 60 KN |
| توضیحات | بلوک قرقره سیمی |
|---|---|
| قطر قرقره | 660 میلی متر |
| قطر قرقره های داخلی | 560 میلی متر |
| هادی دیا | حداکثر 30 میلی متر |
| ظرفیت | 20kn-60kn |
| قطر هادی | تا 25 میلی متر |
|---|---|
| عرض قفسه ها | 75 میلی متر |
| قطر بیرون | 508 میلی متر |
| جنس قفسه ها | نایلون یا آلیاژ آلومینیوم |
| ظرفیت | 20-60KN |
| نام | بلوک های رشته ای هادی |
|---|---|
| مواد | فولاد و نایلون |
| مدل | SHDN660 SHSQN750 SHSQN822 SHWQN916 |
| اندازه داخلی | 408,560, 640, 710, 800 mm |
| بیرون دیا | 508,660,750, 822, 916 میلی متر |
| مواد ریمل | نایلون، آلومینیوم برای گزینه |
|---|---|
| مدل | SHD120X30 |
| بار رتبه بندی شده | 5 کیلونیوتن |
| اندازه هادی | LGJ25-70 |
| وزن | 1.5 کیلوگرم |
| توضیحات | بلوک های سیمی کابل سقفی |
|---|---|
| قطر قرقره | 660 میلی متر |
| قطر قرقره های داخلی | 560 میلی متر |
| قطر هادی | تا 30 میلی متر |
| ظرفیت | 40 KN، 60 KN |
| مدل | SHND 400*80 |
|---|---|
| استفاده | هادی های همراه |
| تایید شده | ISO |
| درخواست | ابزار زهی هادی |
| سایز شیو | سفارشی |