| نام | طناب فولادی ضد پیچ و خم |
|---|---|
| مورد شماره. | 18117-18156 |
| ساختار | 12 ایستاده / 18 پایه |
| قطر | 9-42 میلی متر |
| نیروی شکستن | 54-817 |
| Name | Bolt Type Anti Twist Steel Rope Gripper |
|---|---|
| Item No. | 13191-13176 |
| Model | SKGF-2-SKGF-10 |
| Rated Load | 20-100KN |
| Weight | 5.6-20KG |
| نام محصول | هادی گریپر |
|---|---|
| مواد | فولاد |
| استفاده | ساخت نیرو |
| وزن | 1.3 کیلوگرم |
| درخواست برای | GJ25 ~ 50mm |
| مدل | SHDN660X100 |
|---|---|
| قاب | فولاد گالوانیزه |
| بسته | 2 یا 4 خط |
| درخواست | کار خط هوایی |
| تضمین | یک سال |
| نام محصول | بند پایانی |
|---|---|
| مواد | فولاد کربن |
| استفاده | انتقال برق، توزیع برق، نیروگاه برق و غیره |
| تمومش کن | گالوانیزه |
| جزئیات بسته بندی | بسته های صادر شده |
| اندازه | 5/8" 3/4" |
|---|---|
| نام | نصب خط برق |
| مواد | فولاد کربن |
| رنگ | سفید نقره ای |
| جزئیات بسته بندی | کارتن ها یا موارد صادر شده |
| نام محصول | طناب فولادی ضد پیچ |
|---|---|
| ساختار | 12 رشته |
| ویژگی | شش میدان |
| سطح | گالوانیزه |
| مواد | فولاد |
| نام | گیرنده طناب فولادی ضد پیچ |
|---|---|
| شماره شماره | 13155-13158 |
| مدل | skg50n-skg200n |
| بار دارای امتیاز | 50-200 KN |
| وزن | 7-23.5 کیلوگرم |
| نام | گیربکس سیم زمین موازی |
|---|---|
| شماره شماره | 13121-13123 |
| مدل | SKDP-1 |
| بار دارای امتیاز | 10-30KN |
| حداکثر باز | 13-26 میلی متر |
| نام | قرقره و پایه طناب |
|---|---|
| مورد شماره. | 15111-15116 |
| مدل | SE-1-SE-6 |
| ابعاد ایستاده حلقه | 480x220x340mm |
| حلقه وزن | 13-59 کیلوگرم |