| اندازه | بلوک رشته ای 408 * 80 میلی متر |
|---|---|
| نام محصول | بلوک قرقره سه گانه |
| عرض | 80 میلی متر یا سفارشی کنید |
| ظرفیت | 40 KN |
| تضمین | یک سال |
| مواد | آلومینیوم با روکش لاستیکی |
|---|---|
| نام محصول | بلوک قرقره |
| وزن | 5 کیلوگرم برای یک شیار |
| درخواست | خط قدرت |
| خدمات | خدمات پس از فروش خوب |
| نام | قرقره هادی آلومینیومی |
|---|---|
| مواد | چرخ فولادی، نایلون |
| مدل | SHDN660 SHSQN750 SHSQN822 SHWQN916 |
| اندازه داخلی | 408,560, 640, 710, 800 mm |
| بیرون دیا | 508,660,750, 822, 916 میلی متر |
| حداکثر هادی مناسب | LGJ630 |
|---|---|
| سایز شیو | 822X710X110mm |
| مواد | نایلون، قاب فولادی |
| بار رتبه بندی شده | 60 KN |
| وزن | 118 کیلوگرم |
| قطر هادی | تا 25 میلی متر |
|---|---|
| عرض قفسه ها | 75 میلی متر |
| قطر بیرون | 508 میلی متر |
| جنس قفسه ها | نایلون یا آلیاژ آلومینیوم |
| ظرفیت | 20-60KN |
| مواد | آلومینیوم یا نایلون |
|---|---|
| نام | بلوک رشته ای هادی |
| استفاده | هادی ACSR |
| ACSR هادی قابل اجرا | LGJ25-500 |
| نوع | بلوک های رشته ای تک چرخ |
| مدل | SHWN508D |
|---|---|
| اندازه | 508 * 75 میلی متر |
| نوع | بلوک رشته ای |
| چفت کردن | 1،3،5 |
| استفاده | کاهش جریان |
| مواد | آلومینیوم و نایلون |
|---|---|
| مدل | 10171-10199 |
| استفاده | هادی ACSR |
| ACSR هادی قابل اجرا | LGJ25-500 |
| نوع | بلوک های رشته ای هادی |
| نام | بلوک های رشته ای هادی |
|---|---|
| مواد | فولاد و نایلون |
| مدل | SHDN660 SHSQN750 SHSQN822 SHWQN916 |
| اندازه داخلی | 408,560, 640, 710, 800 mm |
| بیرون دیا | 508,660,750, 822, 916 میلی متر |
| شماره | پنج یا سفارشی |
|---|---|
| قرقره | MC نایلون یا چرخ های فولادی |
| استفاده | خط رشته |
| مدل | SHDN822 |
| نوع | بلوک های رشته ای |