| مواد ریمل | ام سی نایلون |
|---|---|
| سایز شیو | 916*800*110mm، 916*800*125mm |
| حداکثر هادی | LGJ720 |
| بار رتبه بندی شده | 50-150 KN |
| اعداد قفسه | 1-5 |
| مواد | نایلون و فولاد |
|---|---|
| نوع | بلوک قرقره سیمی |
| درخواست | رشته، ساخت کابل |
| نام | بلوک رشته ای هادی ACSR |
| اندازه | 1040x125 میلی متر |
| اندازه | 508,660،822 و 916mm |
|---|---|
| ماده | بلوک رشته ای با غلتک زمین |
| چرخ ها | 1،3،5،7 |
| درخواست | خط انتقال |
| استفاده | ساخت آثار |
| مورد شماره. | 17220 |
|---|---|
| مدل | SZ2-8 |
| بار رتبه بندی شده | 80 KN |
| عرض نوار قابل اجرا | 75 میلی متر |
| وزن | 17 کیلوگرم |
| نام | بلوک رشته ای SHDN |
|---|---|
| اندازه | 750x110mm |
| ظرفیت حمل | 20KN-190KN |
| شرایط تجارت | FOB، CIF، CFR، EXW |
| مواد | MC Nylon Sheave |
| درخواست | بلوک های رشته ای سه تایی |
|---|---|
| بار رتبه بندی شده | 5 کیلونیوتن |
| مواد | نوارهای نایلونی |
| نام | غلتک راهنمای کابل |
| وزن | 2.8 کيلوگرم |
| نام محصول | طناب استیل بافته ضد پیچش |
|---|---|
| ساختار | 12 و 18 رشته |
| قطر | 9-42 میلی متر |
| نیروی شکستن | 64 تا 172kn |
| وزن | 0.3-4.22 کیلوگرم بر متر |
| ماده | بلوک قرقره طناب سیمی |
|---|---|
| مواد | جنس نایلون MC |
| درخواست | خط بالایی |
| چفت کردن | 1،3،5 |
| اندازه | 508 * 75 میلی متر، 508 در 100 میلی متر |
| مدل | SHND 400*80 |
|---|---|
| استفاده | هادی های همراه |
| تایید شده | ISO |
| درخواست | ابزار زهی هادی |
| سایز شیو | سفارشی |
| مواد | نایلون یا آلومینیوم |
|---|---|
| نوع | بلوک های قرقره رشته ای |
| درخواست | رشته، ساخت کابل |
| نام | بلوک قرقره سیمی |
| بار رتبه بندی شده | 60 KN |