| اندازه | 508,660،822 و 916mm |
|---|---|
| ماده | بلوک رشته ای با غلتک زمین |
| چرخ ها | 1،3،5،7 |
| درخواست | خط انتقال |
| استفاده | ساخت آثار |
| مواد | نایلون، آلومینیوم |
|---|---|
| بار رتبه بندی شده | 60-120KN |
| قطر خارج | 1160 میلی متر |
| نام | بلوک رشته ای |
| حداکثر قطر هادی | LGJ1250 |
| مواد | نایلون |
|---|---|
| نوع | بلوک قرقره |
| درخواست | رشته، ساخت کابل |
| نام | بلوک رشته ای هادی ACSR |
| اندازه | 508x75mm |
| نام | بلوک قرقره کشی کابل آلومینیومی |
|---|---|
| مواد | نایلون، آلیاژ آلومینیوم |
| درخواست | خط انتقال کار می کند |
| نام محصول | غلتک کابل زمینی نوع مستقیم |
| عملکرد | بادوام، مقاوم در برابر خوردگی |
| مواد | نایلون، قاب فولادی |
|---|---|
| نام | بلوک هادی قرقره |
| استفاده | کار ساختمانی |
| درخواست دادن | کشش هادی در سایت |
| اندازه | 660X100،660X110 یا سفارشی |
| صنعت مورد استفاده | کار ساختمانی |
|---|---|
| نوع | بلوک رشته ای جهانی |
| مواد | فولاد آلیاژی آلومینیوم |
| نام | بلوک قرقره بنددار جهانی تک آویز |
| بار رتبه بندی شده | 10KN |
| مواد ریمل | ام سی نایلون |
|---|---|
| سایز شیو | 916*800*110mm، 916*800*125mm |
| حداکثر هادی | LGJ720 |
| بار رتبه بندی شده | 50-150 KN |
| اعداد قفسه | 1-5 |
| اندازه | بلوک رشته ای 408 * 80 میلی متر |
|---|---|
| نام محصول | بلوک قرقره سه گانه |
| عرض | 80 میلی متر یا سفارشی کنید |
| ظرفیت | 40 KN |
| تضمین | یک سال |
| استفاده | کشیدن کابل زمین |
|---|---|
| نام | از رولر کابل نگه دار |
| مدل | DR1 |
| طول | 1 متر |
| وزن | 14 کیلوگرم |
| مواد | آلومینیوم با روکش لاستیکی |
|---|---|
| نام محصول | بلوک قرقره |
| وزن | 5 کیلوگرم برای یک شیار |
| درخواست | خط قدرت |
| خدمات | خدمات پس از فروش خوب |