| مواد | قفسه نایلونی و قفسه فولادی |
|---|---|
| نوع | بلوک سیمی کابل هوایی |
| مدل | بلوک های رشته ای |
| حداکثر کابل قابل اجرا | 80-200 میلی متر |
| مناسب | خط انتقال |
| نام | بلوک رشته ای جهانی |
|---|---|
| مورد شماره. | 10295 |
| بار رتبه بندی شده | 10KN |
| وزن | 4.3 کیلوگرم |
| عرض بازو قابل اجرا کولیس | 99-175 میلی متر |
| نوع قلاب | صفحه قلاب |
|---|---|
| رنگ | نقره ای |
| شعاع خمیده | R570 |
| تراشیدن مواد | نایلون / آلومینیوم |
| شماره مورد | 10231-10222 |
| رنگ | نقره ای |
|---|---|
| شعاع خمیده | R570 |
| قطر | 200 میلی متر |
| طول عمر | یک سال |
| نوع قلاب | صفحه قلاب |
| نرخ بار | 5kn-150kn |
|---|---|
| حداکثر هادی | LGJ1250 |
| طول عمر | یک سال |
| اظهار | از نایلون |
| مورد | 10211 و 10212 |
| اندازه ها | قطر 660 میلی متر |
|---|---|
| مدل | SHDN660 |
| قرقره | 1،3 یا 5 |
| بار رتبه بندی شده | 20-60KN |
| مواد | ام سی نایلون |
| اظهار | از نایلون |
|---|---|
| رنگ | نقره ای |
| نوع قلاب | صفحه قلاب |
| اندازه قفسه | 660*560*100mm، 660*560*110mm |
| حداکثر هادی | LGJ1250 |
| قطر | 200 میلی متر |
|---|---|
| صنعت قابل اجرا | کارهای ساختمانی |
| اظهار | از نایلون |
| اندازه طرح کلی | 760X120X480mm |
| اندازه قفسه | 660*560*100mm، 660*560*110mm |
| درخواست | کار خط انتقال |
|---|---|
| نام | بلوک تک چرخ |
| قاب | قاب فولادی گالوانیزه |
| نوع قلاب | صفحه قلاب |
| تضمین | حداقل یک سال |
| مواد ریمل | آلومینیوم یا نایلون |
|---|---|
| مدل | SHCN-2 |
| بار رتبه بندی شده | 20 KN |
| اندازه عرض | 120x60mm |
| وزن | 2.5 کیلوگرم |