| نوع | نوع تسمه، غلتک کابل |
|---|---|
| اندازه طرح کلی | 128X65X365mm |
| مواد | آلومینیوم و نایلون، فولاد آلومینیوم |
| نام | بلوک دو شیو |
| استفاده | کار ساختمانی |
| نام | جایگزین کابل OPGW |
|---|---|
| بار رتبه بندی شده | 2KN |
| وزن | 2.2، 2.4 کیلوگرم |
| درخواست دادن | عملیات OPGW |
| مدل | SH2-OPGW1،2 |
| نام | غلتک چرخشی |
|---|---|
| شماره مورد | 21231 |
| مدل | shlz1 |
| بار رتبه بندی شده | 10 KN |
| ساختار | یک طرفه |
| ماده | دستگیره کابل نوری |
|---|---|
| OPGW مناسب | 11-15 میلی متر |
| وزن | 5.6 کیلوگرم |
| بار رتبه بندی شده | 16KN |
| درخواست | سایت OPGW |
| نام | اتصالات جو جو کابل |
|---|---|
| مدل | SWL-16 |
| قطر کابل قابل اجرا | 12-150 میلی متر |
| بار رتبه بندی شده | 10-30KN |
| وزن | 0.8-2.6 کیلوگرم |
| نام | غلتک پیتاد کابل |
|---|---|
| شماره مورد | 21303-21287 |
| مدل | sh130s-shl700j6 |
| بار رتبه بندی شده | 10-20 KN |
| وزن | 12-23 کیلوگرم |
| نام | صفحه خم محافظ کابل |
|---|---|
| شماره مورد | 21321-21326 |
| مدل | GKB100a |
| قطر لوله | 100-130 میلی متر |
| وزن | 3.2-6 کیلوگرم |
| نام محصول | تخته دویدن ضد پیچ و تاب |
|---|---|
| ماده | 20118 |
| قطر OPGW | 8mm-23mm |
| N.M. | 32 |
| وزن | 2X12.5 |
| نام | وینچ کابل کش |
|---|---|
| مدل | JJQ |
| سرعت | <16 متر در دقیقه |
| نیروی کشش | 3-5T |
| قدرت | 4.04-6.61kW |
| مدل | SLW25 |
|---|---|
| نام | دستگیره های کشنده کابل |
| دیا کابل | 20 تا 25 میلی متر |
| بار | 15 KN |
| وزن | ۱ کیلوگرم |