| نام | دسته طناب سیم بالابر |
|---|---|
| مورد شماره. | 14183-14186 |
| مدل | HSS408-HSS454 |
| بلند کردن/کشیدن ارزیابی شده | 8/12-54kn |
| یک بار سفر | 16-40 میلی متر |
| نام | برش هادی و سیم بری فولادی |
|---|---|
| شماره شماره | 16247-16239 |
| مدل | J30 |
| ضمانت | 1 سال |
| جزئیات بسته بندی | تخته سه لا |
| نام محصول | هادی گریپر |
|---|---|
| مواد | فولاد |
| استفاده | ساخت نیرو |
| وزن | 1.3 کیلوگرم |
| درخواست برای | GJ25 ~ 50mm |
| مدل | SHDN660X100 |
|---|---|
| قاب | فولاد گالوانیزه |
| بسته | 2 یا 4 خط |
| درخواست | کار خط هوایی |
| تضمین | یک سال |
| Name | Bolt Type Anti Twist Steel Rope Gripper |
|---|---|
| Item No. | 13191-13176 |
| Model | SKGF-2-SKGF-10 |
| Rated Load | 20-100KN |
| Weight | 5.6-20KG |
| نام محصول | بند پایانی |
|---|---|
| مواد | فولاد کربن |
| استفاده | انتقال برق، توزیع برق، نیروگاه برق و غیره |
| تمومش کن | گالوانیزه |
| جزئیات بسته بندی | بسته های صادر شده |
| اندازه | 5/8" 3/4" |
|---|---|
| نام | نصب خط برق |
| مواد | فولاد کربن |
| رنگ | سفید نقره ای |
| جزئیات بسته بندی | کارتن ها یا موارد صادر شده |
| نام | سیم طناب فولادی گالوانیزه |
|---|---|
| استفاده | ساخت و ساز |
| درمان سطح | گالوانیزه |
| مواد | فولاد |
| ماده | طناب خلبان ضد پیچ |
| محدوده سیم | 4mm-32mm |
|---|---|
| نوع | گالوانیزه |
| ساختار | شش ضلعی 12 رشته 18 رشته |
| مواد | سیم فولادی گالوانیزه |
| قرقره | 1000 متر در ریل |
| نام محصول | طناب فولادی ضد پیچ |
|---|---|
| ساختار | 12 رشته |
| ویژگی | شش میدان |
| سطح | گالوانیزه |
| مواد | فولاد |