| نام | گیرنده طناب فولادی ضد پیچ |
|---|---|
| شماره شماره | 13155-13158 |
| مدل | skg50n-skg200n |
| بار دارای امتیاز | 50-200 KN |
| وزن | 7-23.5 کیلوگرم |
| نام | طناب |
|---|---|
| قطر | 4-18 میلی متر |
| چگالی خطی | 9.31-186g/m |
| قطر غلاف | 5.5-21 میلی متر |
| نیروی شکستن | 16.6-296KN |
| نام | بست لوله |
|---|---|
| مواد | فولاد کربن گالوانیزه |
| درخواست | ولتاژ بالا |
| تمومش کن | گالوانیزه |
| جزئیات بسته بندی | بسته های صادر شده |
| Name | Hoisting Tackle(Both Side Opening With Dual- Sheave) |
|---|---|
| Item No. | 11281-11284 |
| Model | QHS2-3-QHS2-10 |
| Rated Load | 30-100KN |
| Rope Diameter | 11-18.5mm |
| نوع | بلوک قرقره شیو آلومینیومی |
|---|---|
| درخواست | ساخت نیرو |
| نام | بلوک بلند کردن با شاف فولاد |
| ظرفیت | 10-100 KN |
| وزن | 1.8 تا 12.2 کیلوگرم |
| چفت کردن | آلیاژ آلومینیوم و نایلون |
|---|---|
| نوع | آسمان و هوک |
| حداکثر | 2t |
| نام مدل | بلوک های رشته ای |
| درخواست دادن | خط بالایی |
| مواد چرخ | نایلون یا فولاد |
|---|---|
| مدل | SHH1L |
| شعاع | R55 |
| کابل حداکثر | قطر 120 میلی متر |
| ویژگی | قاب گالوانیزه |
| نام | غلاف با استحکام بالا |
|---|---|
| شماره شماره | 17131-17139 |
| مدل | GXK-1 |
| بار دارای امتیاز | 10-300 kn |
| وزن | 0.15-7.5 کیلوگرم |
| نام | چرخ های نایلونی برای بلوک های رشته ای |
|---|---|
| نوع | برای بلوک رشته ای هادی |
| مواد | ام سی نایلون |
| درخواست | بلوک رشته ای خط انتقال |
| ابعاد | 508x100mm |
| مورد شماره. | 13141 |
|---|---|
| مدل | SKDS-1 |
| بار رتبه بندی شده | 10KN |
| وزن | 2.6 کیلوگرم |
| تضمین | 1 سال |