| اندازه | 508,660،822 و 916mm |
|---|---|
| ماده | بلوک رشته ای با غلتک زمین |
| چرخ ها | 1،3،5،7 |
| درخواست | خط انتقال |
| استفاده | ساخت آثار |
| نام | بلوک رشته ای از رولر زمین گیر |
|---|---|
| مورد شماره. | 10301-10318 |
| قطر بیرونی چرخ | 508X75 |
| قرقره | 1/3/5 |
| تضمین | 1 سال |
| مواد | نایلون یا آلومینیوم |
|---|---|
| نوع | بلوک های رشته ای |
| نام محصول | بلوک رشته ای هادی ACSR |
| اندازه | 120x30mm |
| بار رتبه بندی شده | 5 کیلونیوتن |
| مدل | SHWN508D |
|---|---|
| اندازه | 508 * 75 میلی متر |
| نوع | بلوک رشته ای |
| چفت کردن | 1،3،5 |
| استفاده | کاهش جریان |
| مواد | قفسه نایلونی یا آلومینیومی |
|---|---|
| ماده | 10261-10274 |
| استفاده | بلوک های خط انتقال به سمت آسمان |
| نوع | بلوک رشته ای هادی |
| سایز شیو | 80*50mm، 160*40mm، 120*58mm |
| نام | بلوک های رشته ای |
|---|---|
| مواد | قفسه نایلونی یا قفسه فولادی |
| نوع | بلوک رشته ای تک شیو |
| اندازه | سفارشی |
| جزئیات بسته بندی | کارتن های صادر شده |
| نوع | بلوک رشته ای به سمت آسمان |
|---|---|
| مدل | SHCN80X50A,SHCN120X58A |
| درخواست | بلوک رشته ای خط انتقال |
| چفت کردن | نایلون یا آلومینیوم |
| بار رتبه بندی شده | 5kn و 20kn |
| مواد | قفسه نایلونی یا آلومینیومی |
|---|---|
| درخواست | هادی زهی |
| بار رتبه بندی شده | 50 KN |
| رهبر ارکستر | LGJ240-400 |
| وزن | 8 کیلوگرم |
| نوع | بلوک رشته ای غلتکی پایه دار |
|---|---|
| درخواست | بلوک رشته ای خط انتقال |
| مواد | آلومینیوم، نایلون شیار |
| نام | بلوک رشته ای با غلتک زمین |
| قرقره های قطری | قطر 508,660,822,916.1040,1160 میلی متر |
| نوع | نوع تسمه، استوک رشته سیم ارت |
|---|---|
| مواد | آلومینیوم |
| نام | بلوک سیم زمین |
| هادی قابل اجرا | هادی قطر 40 میلی متری |
| استفاده | خط انتقال |