| اندازه | 508,660،822 و 916mm |
|---|---|
| ماده | بلوک رشته ای با غلتک زمین |
| چرخ ها | 1،3،5،7 |
| درخواست | خط انتقال |
| استفاده | ساخت آثار |
| مورد شماره. | 17220 |
|---|---|
| مدل | SZ2-8 |
| بار رتبه بندی شده | 80 KN |
| عرض نوار قابل اجرا | 75 میلی متر |
| وزن | 17 کیلوگرم |
| نام | ادامه دادن |
|---|---|
| طریقه استفاده | ابزار و تجهیزات خط انتقال |
| ظرفیت | 80kn یا دیگران |
| عرض | 100MM |
| درمان سطحی | گالوانیزه |
| مواد | فولاد |
|---|---|
| استفاده برای | رشته های بلوک در سایت |
| ظرفیت با | 80-180KN |
| سطح | اندود روی |
| عرض قفسه | 75-110 میلی متر |
| نام | اتصالات زبان Clevis |
|---|---|
| مواد | فولاد کربن |
| رنگ | سفید نقره ای |
| درخواست | انتقال نیرو، توزیع نیرو |
| جزئیات بسته بندی | موارد چوبی صادراتی |
| نام | بلوک قرقره آلومینیومی |
|---|---|
| مواد | آلومینیوم با روکش لاستیکی |
| ابعاد | سفارشی |
| استفاده | قدرت سایت |
| درخواست دادن | کشش هادی |
| مواد | فولاد |
|---|---|
| درخواست | خط انتقال |
| قطر | 5-32 میلی متر |
| قاب | رول فولادی |
| تضمین | یک سال |
| نام | کمربند محافظ سقوط |
|---|---|
| نوع | تسمه تعلیق حفاظت از سقوط |
| مواد | نخ پلی استر صنعتی با مقاومت بالا یا سفارشی سازی کنید |
| درخواست | ساخت نیرو |
| عملکرد | حفاظت |
| بار رتبه بندی شده | 50KN-300KN |
|---|---|
| قطر | 2400mm-5000mm |
| عرض | 1600mm-3100mm |
| قطر سوراخ | 76-200 میلی متر |
| جزئیات بسته بندی | جعبه چوبی |
| مورد شماره. | 17161 |
|---|---|
| مدل | SLW-1.5 |
| بار رتبه بندی شده | 15 KN |
| بار شکستن | 30 KN |
| تضمین | 1 سال |