| نام | وينچ قدرتي |
|---|---|
| مدل | بنزین یا گازوئیل |
| استفاده | کشیدن |
| درخواست | سایت ساخت و ساز |
| ظرفیت | 80 KN |
| کشش | > 300 کیلوگرم |
|---|---|
| سرعت کشش | 1 متر -1.6 M/s |
| اندازه دهانه خروجی | 5mm*45mm |
| اندازه کمربند | 1000 متر * 60 میلی متر |
| باک بنزین موتور | 4 لیتر، (92#،93#بنزین) |
| مدل | XFSJ-20 |
|---|---|
| بار رتبه بندی شده | 2T |
| نام | وینچ کابل کش |
| موتور | بنزین یا گازوئیل |
| استفاده | کار سایت |
| نام محصول | بلوک بالابر |
|---|---|
| درخواست | کار ساختمانی |
| مواد | آلیاژ آلومینیوم با چرخ نایلون MC |
| بار رتبه بندی شده | 10-100 KN |
| حداکثر قطر طناب | دیا 5.7-18.5 |
| نام | بلوک بالابر |
|---|---|
| نوع | دو شیو |
| ویژگی | باز کردن هر دو طرف |
| امتیاز بار | 5 تن |
| طناب دیا | <=15.5 میلی متر |
| مواد | قفسه نایلونی یا قفسه فولادی |
|---|---|
| نوع | بلوک سیمی کابل هوایی |
| استفاده | بلوک های رشته ای |
| حداکثر کابل قابل اجرا | 80-200 میلی متر |
| مناسب | خط انتقال |
| Name | Hoisting Point Block |
|---|---|
| Item No. | 12131/12132 |
| Rated Load | 50/80KN |
| Sheave Diameter | 160/190mm |
| Sheave Width | 36-42mm |
| نوع | وینچ تسمه محرک |
|---|---|
| ظرفیت | 3KN |
| نام | تجهیزات کشش کابل نوری |
| سرعت کشش | 50-60 متر در دقیقه |
| موتور | 3.7 کیلو وات |
| نام | بالابر اهرم Ratchet |
|---|---|
| مورد شماره. | 14171A-14174a |
| مدل | SJJS-1A-SJJS-4A |
| بار رتبه بندی شده | 10-40 کیلونیتر |
| وزن | 2-6.3 کیلوگرم |
| نام | غلتک کابل |
|---|---|
| استفاده | ابزارهای کابل کشی |
| مواد | چرخ آلومینیومی یا چرخ نایلونی |
| ماده | تجهیزات کشش زیرزمینی |
| حداکثر از طریق | 130-200 میلی متر |