| نوع | نوع تسمه، سرعت بالا |
|---|---|
| مواد | آلومینیوم، فولاد |
| نام | چرخاندن بلوک رشته |
| ظرفیت | 50-300 KN |
| وزن | 22-200 کیلوگرم |
| نام | حلقه طناب GSP و ایستاده |
|---|---|
| مورد شماره. | 07125A-07125E |
| مدل | 950-1900 |
| ابعاد ایستاده حلقه | 950x400x450-1900x570x560mm |
| حلقه وزن | 48-110 کیلوگرم |
| نوع | بلوک رشته ای به سمت آسمان را منحرف کنید |
|---|---|
| ماده | 10231-10222 |
| استفاده | کشش هادی |
| مواد ریمل | نایلون یا آلومینیوم |
| بار رتبه بندی شده | 5-20 KN |
| مورد شماره. | 15191-15212 |
|---|---|
| مدل | SIL-1-SIL-5A |
| بار رتبه بندی شده | 10-50 KN |
| محدوده تنظیم ارتفاع | 450-1300 |
| وزن | 22-35 کیلوگرم |
| فهرست مواد | آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| نام محصول | کلیمپ های خود گیرنده OPGW |
| قطر | 15-17 میلی متر |
| نوع | گیرنده سیم |
| وزن | 5.6 کیلوگرم |
| مواد | قفسه نایلونی و قفسه آلومینیومی |
|---|---|
| نوع | بلوک سیمی هادی دو شیو |
| درخواست | بلوک های رشته ای خط انتقال |
| هادی قابل اجرا | LGJ300-500 |
| بار رتبه بندی شده | 25 کیلونی |
| مواد | فلز، فولاد آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| نام | گیرنده طناب فولادی ضد پیچ |
| نوع | گیره طناب فولادی |
| استفاده | سفت شدن |
| وزن | 4.6-32.5 کیلوگرم |
| مدل | SKG50N |
|---|---|
| درخواست دادن | طناب فولادی 11-15 میلی متر |
| بار رتبه بندی شده | 50 KN |
| ویژگی | دستگیره نوع V |
| وزن | 7 کیلوگرم |
| نام | بلوک رشته ای SHDN |
|---|---|
| اندازه | 750x110mm |
| ظرفیت حمل | 20KN-190KN |
| شرایط تجارت | FOB، CIF، CFR، EXW |
| مواد | MC Nylon Sheave |
| Name | Anti Twist Steel Rope Gripper |
|---|---|
| Item No. | 13155-13158 |
| Rated Load | 50-200KN |
| Applicable Anti Twist Steel Rope | 11-30mm |
| Weight | 7-23.5KG |