| نام محصول | لنگر زمینی تجهیزات رشته |
|---|---|
| رنگ | مشکی، قرمز، آبی |
| مدل | SDM3-SDM16 |
| مواد | فولاد |
| ظرفیت | 3-16 تن |
| ویژگی ها | قابل قفل شدن |
|---|---|
| مواد | فولاد |
| وزن | 4.9 کیلوگرم |
| نام | غلتک کابل |
| قطر لوله | 90 میلی متر |
| مدل | SH100B |
|---|---|
| نام | غلتک کابل |
| ضمانتنامه | یک سال |
| وزن | 5.2 کیلو گرم |
| استفاده كردن | ابزار تخمگذار کابل |
| نام | راهنمای غلتک کابل |
|---|---|
| اندازه | 160x230 میلی متر |
| مواد | چرخ آلومینیوم |
| وزن | 13 کیلوگرم |
| کابل دیا | کمتر از 200 میلی متر |
| استفاده | لوازم جانبی تریلر |
|---|---|
| نام | چرخ جک |
| نوع دست | سمت |
| چرخ | 6" |
| لوله بیرون | 50.5 * 2.0 |
| استفاده | قطعات و لوازم جانبی تریلر |
|---|---|
| نام | چرخ جوکی |
| مسافرت رفتن | 10" |
| چرخ | 2X6" |
| لوله بیرون | 57*2.5 |
| استفاده | قطعات تریلر |
|---|---|
| قطعات | قطعات چرخ تریلر |
| اندازه | همان طور که خواسته شده |
| نام | جک تریلر 1000 پوند با یا بدون چرخ |
| درخواست | تریلر یا کامیون |
| نام | 6 اینچی Clamp On Style Jockey Wheel For Caravan، Boat & Box Trailer |
|---|---|
| اندازه چرخ | ۶- چرخ |
| نوع دست | باد بالا |
| مواد | فولاد |
| گالوانیزه | روکش روی |
| نام | جدا کننده بلند کردن دستکش صفحه رزین اپوکسی با نایلون Sheave |
|---|---|
| مورد شماره. | 11401-11443 |
| مدل | qhj1x1-qhjx3 |
| چفت کردن | 1/2/3/4 |
| بار رتبه بندی شده | 5-50 کیلوگرم |
| نام | پایه قرقره کابل نوع هیدرولیک |
|---|---|
| شماره شماره | 21346-21344 |
| مدل | SI-5 |
| بار دارای امتیاز | 50-300 KN |
| وزن | 172-600 کیلوگرم |