| نام | بلوک های رشته ای هادی |
|---|---|
| اندازه | 508x75mm |
| مواد | MC Nylon Sheave |
| درخواست | برای خط انتقال |
| استفاده | ولتاژ بالا |
| نام | بلوک های رشته ای 750 میلی متری |
|---|---|
| مواد | MC Nylon Sheave |
| مسدود کردن | بلوک رشته ای خط انتقال |
| استفاده | کار ساختمانی |
| ظرفیت | 20KN-150KN |
| نام | بلوک های رشته ای |
|---|---|
| اندازه | 660x100mm |
| شماره چرخ | 1،3،5،7 |
| ظرفیت | 20KN,40KN,60KN |
| درخواست | خط انتقال |
| مواد | نایلون |
|---|---|
| نام | بلوک های رشته ای هادی |
| درخواست | ساخت خط انتقال |
| شماره چرخ | 1،3،5،7،9 |
| استفاده | خط انتقال |
| نام | چرخ های نایلونی برای بلوک های رشته ای |
|---|---|
| نوع | برای بلوک رشته ای هادی |
| مواد | ام سی نایلون |
| درخواست | بلوک رشته ای خط انتقال |
| ابعاد | 508x100mm |
| نام | بلوک های رشته هادی هلیکوپتر |
|---|---|
| اندازه | تک 508 میلی متری |
| ظرفیت حمل | 20KN-190KN |
| شرایط تجارت | FOB، CIF، CFR، EXW |
| مواد | MC نایلون شیو و ساپورت فولادی |
| نام | بلوک های رشته ای هادی همراه |
|---|---|
| بار | 60 KN |
| چفت کردن | 1،3،5،7،9 |
| درخواست | ساخت نیرو |
| مواد | MC نایلون شیو و ساپورت فولادی |
| نام | بلوک های رشته هادی هلیکوپتر |
|---|---|
| قطر هادی | تا 30 میلی متر |
| مواد | نایلون |
| درخواست | انتقال نیرو |
| استفاده | کار ساختمانی |
| شماره | 1،3 یا 5 |
|---|---|
| قرقره | ام سی نایلون |
| استفاده | خط رشته |
| سایت | سایت خط هوایی |
| درخواست دادن | چهار دسته هادی |
| نوع | بلوک های رشته ای هادی |
|---|---|
| مواد | MC نایلون، پشتیبانی از فولاد |
| ظرفیت حمل | 20KN,40KN,60KN |
| درخواست | سایت ساخت و ساز |
| بسته بندی | جعبه چوبی |