| مواد | تجهیزات بالابر عایق |
|---|---|
| مدل | کار ساختمانی |
| بار رتبه بندی شده | 10-50 KN |
| درخواست | بلوک بالابر بالابر |
| وزن | 1.8-7.3 کیلوگرم |
| مواد | تجهیزات بالابر عایق |
|---|---|
| نوع | خط انتقال |
| بار رتبه بندی شده | 10-50 KN |
| درخواست | بلوک بالابر بالابر |
| وزن | 1.8-7.3 کیلوگرم |
| حداکثر هادی مناسب | LGJ500 |
|---|---|
| سایز شیو | 660X560X100mm |
| گزینه | 660X560X110mm |
| ظرفیت | 20kn-60kn |
| درخواست | خط قدرت |
| نام محصول | تجهیزات هیدرولیکی تنش کابل |
|---|---|
| ماده | 07181 |
| حداکثر تنش | 2X35/1X70 |
| ابعاد | 4.4X2.1X26 |
| تنش مداوم | 2X30/1X60 |
| ماده | چرخ قرقره کابل برقی نوع صفحه |
|---|---|
| اندازه | 140*160 /160*165 |
| وزن | 4 - 5.1 کیلوگرم |
| بار رتبه بندی شده | ۱۵ / ۱۲ |
| محدوده کابل قابل اجرا (میلی متر) | کمتر از 150 |
| مواد | صفحه عایق |
|---|---|
| نوع | تجهیزات بالابر |
| نام | تکل عایق |
| درخواست | خط انتقال ساخت و ساز |
| ظرفیت | 1،2،3،5T |
| نام محصول | فشار دهنده کابل هیدرولیک |
|---|---|
| ماده | 07198,07199 |
| حداکثر تنش | 2X70/1X140، 2X800/1X160 |
| استفاده | هدایت کننده خط حمل و نقل هوایی |
| ابعاد | 5.3x2.3x2.9 |
| شماره مدل | SA-YZ40A |
|---|---|
| تنش مداوم | 35 KN |
| حداکثر تنش | 40 KN |
| قطر پایینی شکاف | 1200 |
| بسته حمل و نقل | جعبه کارتن |
| نام | کشش کش هیدرولیک |
|---|---|
| نیروی کشیدن | 30 KN |
| حداکثر سرعت کشش | 5 کیلومتر در ساعت |
| حداکثر تنش مداوم | 25 کیلونی |
| درخواست دادن | کشيدن و تنش دادن OPGW |
| نام | بلوک قرقره سیمی |
|---|---|
| چرخ ها | آلومینیوم یا نایلون با لاستیک |
| درخواست | انتقال نیرو |
| استفاده | کارهای ساختمانی |
| اندازه ها | سفارشی |