| نام محصول | قطب چرخ نایلون Opgw |
|---|---|
| درخواست | خط انتقال نیرو |
| ظرفیت | 20 KN |
| مدل | بلوک رشته ای OPGW |
| سایت | ساخت نیرو |
| مواد ریمل | ام سی نایلون |
|---|---|
| سایز شیو | 916*800*110mm، 916*800*125mm |
| حداکثر هادی | LGJ720 |
| بار رتبه بندی شده | 50-150 KN |
| اعداد قفسه | 1-5 |
| ماده | بلوک های رشته ای هادی |
|---|---|
| مواد | ام سی نایلون |
| درخواست | خط انتقال |
| چفت کردن | 1-5 |
| اندازه | 508 * 75 میلی متر، 508 در 100 میلی متر |
| نام | بلوک رشته ای سری 916 |
|---|---|
| مورد شماره. | 10151-10153 |
| چفت کردن | 1/3/5 |
| بار رتبه بندی شده | 50-150 KN |
| وزن | 51-200 کیلوگرم |
| اندازه چرخ | 200*60 میلیمتر |
|---|---|
| مواد | ام سی نایلون |
| نام | قرقره آویز کابل تک شیو |
| بار رتبه بندی شده | 15 KN |
| فونسیتون | محافظت از کابل |
| نام | بلوک قطب چرخ دار |
|---|---|
| قرقره | 1،3،5 |
| مواد | MC Nylon Sheave |
| استفاده | خط بالایی |
| ابعاد شاف | 508X408X75mm |
| مواد | آلومینیوم و نایلون |
|---|---|
| مدل | 10171-10199 |
| استفاده | هادی ACSR |
| ACSR هادی قابل اجرا | LGJ25-500 |
| نوع | بلوک های رشته ای هادی |
| مواد | نایلون، آلومینیوم |
|---|---|
| وسط | قفسه فولادی ریخته گری |
| تعداد چرخ | 1-3 |
| بار رتبه بندی شده | 60-120KN |
| قطر خارج | 660 میلی متر |
| مواد ریمل | ام سی نایلون |
|---|---|
| مناسب | بلوک های رشته ای خط انتقال |
| استفاده | برای تجهیزات الکتریکی، ساخت و ساز ساختمان |
| عملکرد | مقاومت در برابر سایش، بادوام، مقاوم در برابر خوردگی، خود روانکاری |
| بسته بندی | جعبه کارتن یا به عنوان نیاز مشتری |
| Material Sheaves | نایلون ، استیل |
|---|---|
| نوع | سری 660 میلی متر قطر بزرگ قطر |
| کارایی | کارهای ساختمانی |
| سایز اندازه | 660 * 560 * 100 mm ، 660 * 560 * 110mm |
| طریقه استفاده | بلند کردن |