| نام | قرقره بلوک هادی |
|---|---|
| مواد | شیف نایلون MC و شیف آلومینیومی |
| استفاده | برای خط انتقال نیرو |
| اعداد ورق زدن | 1،3،5،7 |
| ماده | بلوک های رشته ای |
| نام | بلوک قرقره سیمی |
|---|---|
| مواد ریمل | ام سی نایلون |
| قاب | لوله فولادی |
| بار رتبه بندی شده | 20KN-100KN |
| درخواست دادن | سایت ساخت و ساز |
| اظهار | از نایلون |
|---|---|
| رنگ | نقره ای |
| نوع قلاب | صفحه قلاب |
| اندازه قفسه | 660*560*100mm، 660*560*110mm |
| حداکثر هادی | LGJ1250 |
| اندازه طرح کلی | 760X120X480mm |
|---|---|
| صنعت قابل اجرا | کارهای ساختمانی |
| شعاع خمیده | R570 |
| اظهار | از نایلون |
| نرخ بار | 5kn-150kn |
| قطر | 200 میلی متر |
|---|---|
| صنعت قابل اجرا | کارهای ساختمانی |
| اظهار | از نایلون |
| اندازه طرح کلی | 760X120X480mm |
| اندازه قفسه | 660*560*100mm، 660*560*110mm |
| مواد | نایلون یا آلومینیوم |
|---|---|
| نوع | بلوک های قرقره رشته ای |
| درخواست | رشته، ساخت کابل |
| نام | بلوک قرقره سیمی |
| بار رتبه بندی شده | 60 KN |
| ویژگی | ریخته گری وسط |
|---|---|
| مدل | SHDN660 |
| مواد | نوار نایلونی، یا آلومینیومی |
| چفت کردن | 1،3،5 |
| اندازه | 508 * 100 میلی متر، 660 * 100 میلی متر |
| ماده | بلوک قرقره سیمی |
|---|---|
| درخواست | رشته، ساخت کابل |
| چفت کردن | 1 |
| اندازه | 508 * 100 میلی متر، 408 * 100 میلی متر |
| بار رتبه بندی شده | 40 KN |
| قطر بیرونی شیار | 508 میلی متر |
|---|---|
| قطر داخلی شیار | 408 میلی متر |
| جنس قفسه ها | نایلون یا آلیاژ آلومینیوم |
| قطر هادی | تا 25 میلی متر |
| عرض قفسه ها | 75 میلی متر یا 100 میلی متر |
| Name | Hold Down Wire Block |
|---|---|
| Item No. | 10241-10244C |
| Applicable Conductor | LGJ120-LGJ720 |
| Rated Load | 10-40KN |
| Weight | 13-55KG |