| قطر | 200 میلی متر |
|---|---|
| صنعت قابل اجرا | کارهای ساختمانی |
| اظهار | از نایلون |
| اندازه طرح کلی | 760X120X480mm |
| اندازه قفسه | 660*560*100mm، 660*560*110mm |
| نام | بلوک رشته ای با قطر بزرگ |
|---|---|
| قرقره | 1،3 یا 5 |
| مواد | نوار نایلونی یا آلومینیومی |
| بسته بندی | استاندارد صادراتی |
| هادی مناسب | ACSR630 |
| مدل | 660 میلی متر |
|---|---|
| قرقره | 1،3،5،7،9 |
| مواد | MC نایلون شیو و ساپورت فولادی |
| درخواست | ساخت سایت مخابرات |
| مقررات | FOB، CIF، CFR |
| نام | بلوک های رشته ای |
|---|---|
| اندازه | 660x100mm |
| شماره چرخ | 1،3،5،7 |
| ظرفیت | 20KN,40KN,60KN |
| درخواست | خط انتقال |
| نرخ بار | 5kn-150kn |
|---|---|
| حداکثر هادی | LGJ1250 |
| طول عمر | یک سال |
| اظهار | از نایلون |
| مورد | 10211 و 10212 |
| نام | بلوک های رشته ای |
|---|---|
| مواد | قفسه نایلونی یا قفسه فولادی |
| نوع | بلوک رشته ای تک شیو |
| اندازه | سفارشی |
| جزئیات بسته بندی | کارتن های صادر شده |
| مواد | نایلون، آلومینیوم |
|---|---|
| نوع | بلوک های رشته ای |
| درخواست | خط قدرت |
| نام محصول | بلوک رشته ای هادی ACSR |
| اندازه | 120*30-400*80 میلی متر |
| نوع | بلوک قرقره سیمی |
|---|---|
| اندازه | 120x58mm |
| درخواست | انتقال خط |
| چرخ قرقره | نایلون یا آلومینیوم |
| استفاده | رشته زدن |
| اندازه طرح کلی | 760X120X480mm |
|---|---|
| صنعت قابل اجرا | کارهای ساختمانی |
| شعاع خمیده | R570 |
| اظهار | از نایلون |
| نرخ بار | 5kn-150kn |
| مواد | فولاد، نایلون قاف |
|---|---|
| ماده | 10291,10292 |
| عملکرد | بلوک رشته ای هدف آسمان |
| استفاده | خط هوایی رشته |
| بار رتبه بندی شده | 20 KN |