| اندازه طرح کلی | 760X120X480mm |
|---|---|
| نوع قلاب | صفحه قلاب |
| شماره مورد | 10231-10222 |
| نرخ بار | 5kn-150kn |
| طول عمر | یک سال |
| نام | غلتک ورودی کابل |
|---|---|
| نوع | سری C |
| مدل | SHL150C |
| دیا لوله | 150 میلی متر |
| وزن | ۲۱ کیلوگرم |
| مورد شماره. | 10226 |
|---|---|
| مدل | SH80S |
| بار رتبه بندی شده | 5 کیلونیوتن |
| وزن | 2.8 کيلوگرم |
| تضمین | 1 سال |
| نوع | بلوک رشته ای به سمت آسمان |
|---|---|
| مدل | SHCN80X50A,SHCN120X58A |
| درخواست | بلوک رشته ای خط انتقال |
| چفت کردن | نایلون یا آلومینیوم |
| بار رتبه بندی شده | 5kn و 20kn |
| نام محصول | صفحه در حال اجرا برای دو هادی Bundle |
|---|---|
| کاربرد | ساخت خط |
| دارای امتیاز (KN) | 80 |
| عرض دسته قابل اجرا | 100،110 |
| وزن | 90 ، 100 |
| مواد | صفحه عایق |
|---|---|
| نوع | تجهیزات بالابر |
| نام | تکل عایق |
| درخواست | خط انتقال ساخت و ساز |
| ظرفیت | 1،2،3،5T |
| قطر sheave | Φ160 * 165 |
|---|---|
| نام | غلتک ترانشه |
| کابل قابل اجرا (میلی متر) | <= 150 میلی متر |
| وزن | 4/4 کیلوگرم |
| دارای رتبه بار | 12KN |
| نام محصول | بلوک پولی راننده بسته بندی شده |
|---|---|
| قطر | 508,660,822 |
| مواد | ام سی نایلون |
| شماره چرخ | 1،3،5،7،9 |
| درخواست | خط انتقال |
| نام | بلوک رشته ای هادی |
|---|---|
| قطر چرخ ها | 660 |
| شماره | 1،3،5،7 |
| مواد | MC نایلون شیو و ساپورت فولادی |
| درخواست | انتقال نیرو |
| نام | بلوک های رشته ای هادی |
|---|---|
| اندازه | 508x75mm |
| مواد | MC Nylon Sheave |
| درخواست | برای خط انتقال |
| استفاده | ولتاژ بالا |