| مواد | قفسه آلومینیومی یا نایلونی |
|---|---|
| چفت کردن | MC Nylon Sheave |
| مناسب برای | ACSR 630 |
| نام | بلوک قرقره سیمی |
| تضمین | یک سال |
| نام | سه بلوک رشته ای |
|---|---|
| مورد شماره. | 10266 |
| بار رتبه بندی شده | 5 کیلونیوتن |
| وزن | 2.8 کيلوگرم |
| تضمین | 1 سال |
| نوع | قرقره کش کابل، نوع مستقیم |
|---|---|
| مواد | نایلون، آلیاژ آلومینیوم |
| درخواست | کار ساختمانی |
| نام محصول | غلتک کابل زمینی نوع مستقیم |
| عملکرد | بادوام، مقاوم در برابر خوردگی |
| نوع | نوع تسمه، غلتک کابل |
|---|---|
| اندازه طرح کلی | 128X65X365mm |
| مواد | آلومینیوم و نایلون، فولاد آلومینیوم |
| نام | بلوک دو شیو |
| استفاده | کار ساختمانی |
| مواد ریمل | نایلون، آلومینیوم برای گزینه |
|---|---|
| مدل | SHD120X30 |
| بار رتبه بندی شده | 5 کیلونیوتن |
| اندازه هادی | LGJ25-70 |
| وزن | 1.5 کیلوگرم |
| حداکثر هادی مناسب | LGJ500 |
|---|---|
| سایز شیو | 660X560X100mm |
| گزینه | 660X560X110mm |
| ظرفیت | 20kn-60kn |
| درخواست | خط قدرت |
| نام | تجهیزات بالابر |
|---|---|
| مدل | qHN1x1 |
| چرخ | 1-4 |
| بار رتبه بندی شده | 10-100kn |
| قطر طناب حداکثر | 7.7-20 میلی متر |
| نام | چرخ های نایلونی برای بلوک های رشته ای |
|---|---|
| نوع | برای بلوک رشته ای هادی |
| مواد | ام سی نایلون |
| درخواست | بلوک رشته ای خط انتقال |
| ابعاد | 508x100mm |
| مواد | نوارهای نایلونی |
|---|---|
| بار رتبه بندی شده | 1t |
| وزن | 2.6 کیلوگرم |
| نام | بلوک قرقره سیمی |
| تضمین | 1 سال |
| نام | قرقره کشش کابل نایلونی روکش بلوک رشته ای |
|---|---|
| درخواست | بلوک های رشته ای |
| مواد چرخ | نایلون یا آلومینیوم برای سفارشی کردن |
| یاتاقان | بلبرینگ یا بلبرینگ پین برای انتخاب |
| ماده | قرقره جانبی یا قرقره میانی |