| نام | چرخ های نایلونی برای بلوک های رشته ای |
|---|---|
| نوع | برای بلوک رشته ای هادی |
| مواد | ام سی نایلون |
| درخواست | بلوک رشته ای خط انتقال |
| ابعاد | 508x100mm |
| ماده | بلوک های رشته ای هادی |
|---|---|
| مواد | ام سی نایلون |
| درخواست | خط انتقال |
| چفت کردن | 1-5 |
| اندازه | 508 * 75 میلی متر، 508 در 100 میلی متر |
| مواد نایلونی | آلومینیوم و نایلون |
|---|---|
| ماده | 10171-10199 |
| استفاده | هادی ACSR |
| ACSR هادی قابل اجرا | LGJ25-500 |
| نوع | بلوک های رشته ای تک شیو |
| اظهار | از نایلون |
|---|---|
| رنگ | نقره ای |
| نوع قلاب | صفحه قلاب |
| اندازه قفسه | 660*560*100mm، 660*560*110mm |
| حداکثر هادی | LGJ1250 |
| مدل | SHDN660X100 |
|---|---|
| قاب | فولاد گالوانیزه |
| بسته | 2 یا 4 خط |
| درخواست | کار خط هوایی |
| تضمین | یک سال |
| بار چرخشی | 10KN |
|---|---|
| مواد | از نایلون |
| مورد | 21231-21234 |
| نام | غلتک چرخان کابل |
| مدل | SHZL1 |
| قطر هادی | تا 25 میلی متر |
|---|---|
| عرض قفسه ها | 75 میلی متر |
| قطر بیرون | 508 میلی متر |
| جنس قفسه ها | نایلون یا آلیاژ آلومینیوم |
| ظرفیت | 20-60KN |
| مواد | MC نایلون |
|---|---|
| نام | راهنمای غلتک کابل |
| درخواست دادن | برای ساخت برق |
| اندازه ها | سفارشی |
| قطعات | بلبرینگ |
| Material Sheaves | نایلون ، استیل |
|---|---|
| نوع | سری 660 میلی متر قطر بزرگ قطر |
| کارایی | کارهای ساختمانی |
| سایز اندازه | 660 * 560 * 100 mm ، 660 * 560 * 110mm |
| طریقه استفاده | بلند کردن |
| ماده | بلوک قرقره طناب سیمی |
|---|---|
| مواد | جنس نایلون MC |
| درخواست | خط بالایی |
| چفت کردن | 1،3،5 |
| اندازه | 508 * 75 میلی متر، 508 در 100 میلی متر |