| عرض نوارها | 36-56 میلی متر |
|---|---|
| مواد | آلومینیوم، نایلون |
| قطر شیار | 140-180 میلی متر |
| بار رتبه بندی شده | 30-80 کیلونی |
| جزئیات بسته بندی | بسته صادرات استاندارد یا به عنوان نیاز شما |
| مدل | JJM5Q JJM3C |
|---|---|
| نام | وینچ کابل کش |
| وزن | 190 کیلوگرم |
| نیروی کشیدن | 50 KN |
| جزئیات بسته بندی | جعبه چوبی صادراتی |
| حداکثر هادی مناسب | LGJ500 |
|---|---|
| سایز شیو | 660X560X100mm |
| گزینه | 660X560X110mm |
| ظرفیت | 20kn-60kn |
| درخواست | خط قدرت |
| درخواست | کشیدن Acsr |
|---|---|
| نام | قطر بزرگ قطر بزرگ |
| اندازه | 822x110 میلی متر |
| قرقره | 1،3،5،7،9 |
| ظرفیت حمل | 30-150 KN |
| مدل | بلوک هادی 508X75mm |
|---|---|
| نام | بلوک های رشته ای تک |
| عرض | 75 میلی متر یا 100 میلی متر |
| قطر | تا 25 میلی متر |
| درخواست | خط انتقال |
| نام | بلوک رشته ای هادی |
|---|---|
| قطر بیرونی | 508 میلی متر |
| قطر داخلی | 408 میلی متر |
| عرض چرخ ها | 75 میلی متر یا 100 میلی متر |
| استفاده | خط انتقال |
| نام | بلوک های رشته ای |
|---|---|
| اندازه | 660x100mm |
| شماره چرخ | 1،3،5،7 |
| ظرفیت | 20KN,40KN,60KN |
| درخواست | خط انتقال |
| نام | بلوک رشته سیم زمین |
|---|---|
| رشته فولادی قابل اجرا | GJ35-GJ150 |
| بار رتبه بندی شده | 5-20 KN |
| ماده | 10331-10344 |
| سایز شیو | 120 * 50 میلی متر ، 150 * 32 میلی متر ، 165 * 50 میلی متر ، 200 * 60 میلی متر |
| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| بار رتبه بندی شده | 5-20 KN |
| چفت کردن | یکی |
| وزن | 1.5-15 کیلوگرم |
| تضمین | یک سال |
| نام محصول | گیر سیم ارت |
|---|---|
| بار رتبه بندی شده | 10-30KN |
| درخواست | دسته طناب سیمی |
| حداکثر | 15 میلی متر |
| مواد | فولاد |