| نام | غلتک کابل |
|---|---|
| استفاده | ابزارهای کابل کشی |
| مواد | چرخ آلومینیومی یا چرخ نایلونی |
| ماده | تجهیزات کشش زیرزمینی |
| حداکثر از طریق | 130-200 میلی متر |
| مواد | نایلون |
|---|---|
| نام تجاری | Suntech در چین |
| اندازه ها | سفارشی |
| مورد | 10010 تا 10060 |
| مدل | 80x50 تا 1160x130mm |
| مواد | نایلون، فولاد |
|---|---|
| نوع | غلتک کابل |
| قطر لوله | 80-200 میلی متر |
| استفاده | غلتک محافظ کابل رشته ای |
| نام | غلتک محافظ کابل |
| مناسب | کار ساختمانی |
|---|---|
| نوع | غلتک راهنمای کابل |
| مواد | فولاد، نایلون |
| نام | رولر کابل فولادی الکتریکی |
| وزن | 12 تا 13 کیلوگرم |
| مورد | سیم غلتک کابل نوع مستقیم طناب برای کشیدن کابل زیرزمینی |
|---|---|
| کاربرد | کشیدن کابل زیرزمینی |
| طریقه استفاده | کشیدن کابل |
| غلتک برای | پروژه تخمگذار کابل |
| مواد | چرخ آلومینیوم یا نایلون شیار |
| نام | چرخ های نایلونی برای بلوک های رشته ای |
|---|---|
| نوع | برای بلوک رشته ای هادی |
| مواد | ام سی نایلون |
| درخواست | بلوک رشته ای خط انتقال |
| ابعاد | 508x100mm |
| مواد | نوارهای نایلونی |
|---|---|
| نوع | بلوک OPGW |
| درخواست | رشته، ساخت کابل |
| نام | بلوک رشته ای هادی ACSR |
| اندازه | 660x110 میلی متر |
| نوع | قرقره کش کابل، نوع مستقیم |
|---|---|
| مواد | نایلون، آلیاژ آلومینیوم |
| درخواست | کار ساختمانی |
| نام محصول | غلتک کابل زمینی نوع مستقیم |
| عملکرد | بادوام، مقاوم در برابر خوردگی |
| ساختار | چرخ فولادی میانی، نایلون دیگر |
|---|---|
| نوع | بلوک های سیمی کابل سقفی |
| خارج از قطر | 508x100mm یا 508x75mm |
| جنس قفسه ها | نایلون، فولاد یا آلیاژ آلومینیوم |
| ظرفیت | 60 KN |
| مدل | بلوک بلند کردن آلومینیوم با نوار نایلان |
|---|---|
| مواد | آلومینیوم یا نایلون |
| ظرفیت | 10-100 KN |
| حداکثر قطر طناب | 5.7-18.5 میلی متر |
| وزن | 1.5-13.2 کیلوگرم |