| نام محصول | تنش دهنده کشنده هیدرولیک |
|---|---|
| مورد | 07223، 07228 |
| حداکثر تنش | 4T / 6T |
| طریقه استفاده | خط انتقال |
| ابعاد | 4.2x1.8x2.4m |
| نام | قلاب دوگانه آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| شماره مورد | 14121-14124 |
| مدل | JSJL-1 |
| بار رتبه بندی شده | 10-50 کیلوگرم |
| حداکثر فاصله مرکز | 798-1500 میلی متر |
| نام محصول | ماشین کشش |
|---|---|
| ماده | 07071 |
| حداکثر تنش | 300 کیلونی |
| استفاده | خط انتقال هوایی |
| ابعاد | 5.9x2.5x2.9m |
| نام محصول | رشته سیم فولادی گالوانیزه |
|---|---|
| درخواست | خط انتقال |
| ترکیب بندی | شش گوشه ای با ۱۲ رشته یا ۱۸ رشته |
| درمان سطحی | گالوانیزه |
| تضمین | یک سال |
| نام | Ratchet برداشت سیم محکم تر |
|---|---|
| مورد شماره. | 14102-14104 |
| مدل | SJJA-1-SJJA-3 |
| بار رتبه بندی شده | 10-30KN |
| طول خط تنگ | 1200-1500 میلی متر |
| نام | بلوک رشته ای سری 916 |
|---|---|
| مدل | SHDN916 |
| چرخ | 1-5 |
| بار رتبه بندی شده | 50-150kn |
| وزن | 51-200 کیلوگرم |
| ساختار | شش گوشه ای با ۱۲ رشته |
|---|---|
| درخواست | رشته خط انتقال |
| درمان سطح | گالوانیزه |
| قطر | 9 تا 30 میلی متر |
| ماده | طناب هکساگون ضد پیچش با 12 رشته گالوانیزه |
| شماره مدل | نوع پین / کشش / شینه / قرقره / شیشه |
|---|---|
| نوع | عایق شیشه ای مقاوم نوع استاندارد |
| مواد | ظروف چینی |
| درخواست | ولتاژ بالا |
| ولتاژ نامی | 0.4-33KV |
| مواد | فولاد |
|---|---|
| استفاده | گیره های هادی |
| بار رتبه بندی شده | 1 تا 4 تن |
| دیا | قطر 5 تا 32 میلی متر |
| درخواست | خط بالایی |
| مدل | SKL-80A |
|---|---|
| بار رتبه بندی شده | 80 KN |
| مکس. بازش کن | 48 میلی متر |
| وزن | 18 کیلوگرم |
| تضمین | 1 سال |