| بار رتبه بندی شده | 50KN-300KN |
|---|---|
| قطر | 2400mm-5000mm |
| عرض | 1600mm-3100mm |
| قطر سوراخ | 76-200 میلی متر |
| جزئیات بسته بندی | جعبه چوبی |
| بار رتبه بندی شده | 50-80 KN |
|---|---|
| قطر شیار | 160-190 میلی متر |
| وزن | 8-12 کیلوگرم |
| عرض شیار | 36-42 میلی متر |
| جزئیات بسته بندی | جعبه و کارتن صادراتی |
| Name | Aluminum Alloy Insulated Conductor Gripper |
|---|---|
| Item No. | 13192-13214 |
| Rated Load | 10-30KN |
| Applicable Conductor | LGJ25-LGJ630 |
| Applicable Wire Diameter | 10-37mm |
| Name | Hoisting Point Block |
|---|---|
| Item No. | 12131/12132 |
| Rated Load | 50/80KN |
| Sheave Diameter | 160/190mm |
| Sheave Width | 36-42mm |