| مورد شماره. | 20111B |
|---|---|
| بار رتبه بندی شده | 30 KN |
| طول چکش | 3×2 متر |
| وزن چکش | 3x9kg |
| طول زنجیر | 9 متر |
| مناسب | خط انتقال |
|---|---|
| نوع | غلتک پیت هد کابل |
| مواد | غلتک فولادی، نایلونی یا غلتکی آلومینیومی |
| نام | غلتک کابل زیرزمینی Teleom |
| حداکثر قطر کابل | 130-200 میلی متر |
| حداکثر هادی مناسب | LGJ500 |
|---|---|
| سایز شیو | 660X560X100mm |
| گزینه | 660X560X110mm |
| ظرفیت | 20kn-60kn |
| درخواست | خط قدرت |
| مواد ریمل | نایلون، آلومینیوم برای گزینه |
|---|---|
| مدل | SHD120X30 |
| بار رتبه بندی شده | 5 کیلونیوتن |
| اندازه هادی | LGJ25-70 |
| وزن | 1.5 کیلوگرم |
| مورد شماره. | 17231 |
|---|---|
| مدل | SZ4A-13 |
| بار رتبه بندی شده | 130 کیلونیوتن |
| عرض نوار قابل اجرا | 100 میلی متر |
| لحظه ضد پیچش | 32 نیوتن متر |
| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| بار رتبه بندی شده | 5-20 KN |
| چفت کردن | یکی |
| وزن | 1.5-15 کیلوگرم |
| تضمین | یک سال |
| نام محصول | بلوک های قرقره نایلونی |
|---|---|
| ماده | قرقره نایلونی |
| نوع | نوع باز |
| شماره | 1 |
| ظرفیت | 10KN |
| درخواست | کار ساختمانی |
|---|---|
| نوع | تکل های بالابر، بلوک بالابر |
| مواد | ریخته گری فولاد |
| نام محصول | بلوک های قرقره بالابر قفسه فولادی ریخته گری بلوک بالابر فولادی |
| قرقره | 1-4 |
| مواد | نایلون، فولاد |
|---|---|
| نوع | کمربند گرد، رولر سر کابل |
| قطر کابل قابل اجرا | کمتر از 80-160 |
| نام | رولر کابل سر گودال |
| درخواست | غلتک کابل کش |
| مورد شماره. | 12191-12193 |
|---|---|
| مدل | SH30J |
| بار رتبه بندی شده | 30-80 کیلونی |
| قطر شیار | 140-180 میلی متر |
| عرض شیار | 36-56 میلی متر |