| مواد | فولاد |
|---|---|
| نام | سیم گیر زمین بادامک |
| درخواست | سفت شدن |
| موارد | بیا همراه گیره |
| استفاده | سفت شدن |
| مورد شماره. | 13121 |
|---|---|
| مدل | SKDP-1 |
| رشته فولادی قابل اجرا | GJ16-70 |
| بار رتبه بندی شده | 10KN |
| حداکثر باز | 13 میلی متر |
| مواد | نایلون |
|---|---|
| نام تجاری | Suntech در چین |
| اندازه ها | سفارشی |
| مورد | 10010 تا 10060 |
| مدل | 80x50 تا 1160x130mm |
| مواد | نایلون، چرخ آلمینیومی |
|---|---|
| نوع | کمربند گرد |
| قطر لوله | 80-200 میلی متر |
| درخواست | غلتک محافظ کابل زیرزمینی |
| نام محصول | غلتک محافظ کابل |
| نام | چهار بلوک ترکیبی شیعه |
|---|---|
| مورد شماره. | 20141 |
| اندازه طرح کلی | 760X120X480mm |
| بار رتبه بندی شده | 10KN |
| شعاع خم شدن | R570 |
| ماده | دستگیره کابل نوری |
|---|---|
| OPGW مناسب | 11-15 میلی متر |
| وزن | 5.6 کیلوگرم |
| بار رتبه بندی شده | 16KN |
| درخواست | سایت OPGW |
| مدل | SKG50N |
|---|---|
| درخواست دادن | طناب فولادی 11-15 میلی متر |
| بار رتبه بندی شده | 50 KN |
| ویژگی | دستگیره نوع V |
| وزن | 7 کیلوگرم |
| بار رتبه بندی شده | 50KN-300KN |
|---|---|
| قطر | 2400mm-5000mm |
| عرض | 1600mm-3100mm |
| قطر سوراخ | 76-200 میلی متر |
| جزئیات بسته بندی | جعبه چوبی |
| بار رتبه بندی شده | 50-80 KN |
|---|---|
| قطر شیار | 160-190 میلی متر |
| وزن | 8-12 کیلوگرم |
| عرض شیار | 36-42 میلی متر |
| جزئیات بسته بندی | جعبه و کارتن صادراتی |
| نام محصول | صفحه در حال اجرا برای دو هادی Bundle |
|---|---|
| کاربرد | ساخت خط |
| دارای امتیاز (KN) | 80 |
| عرض دسته قابل اجرا | 100،110 |
| وزن | 90 ، 100 |