| نوع هادی | ابزارهای خط تنگ |
|---|---|
| نام محصول | قلاب دوبل فولادی |
| طول | 610-1740 میلی متر |
| مواد دستی | دسته استیل |
| ساختار | قلاب |
| شماره مدل | SA-YZM7.5/0.75T |
|---|---|
| درخواست | تجهیزات الکتریکی |
| مکس تنیون | 3T |
| موتور | HONDA بنزینی GX390 |
| ویژگی های ایمنی | دکمه توقف اضطراری، حفاظت اضافه بار، کنترل تنش خودکار |
| نام | دستگاه کشاندن کابل های موتور دیزل |
|---|---|
| نوع | طبل دوبل |
| قدرت | 9 اسب بخار |
| سرعت کشش | 3600 M/MIN |
| سرعت متوسط | 19.2/11.8 M/MIN |
| نام محصول | زمین لنگر انداختن |
|---|---|
| ظرفیت | 3T ، 5T ، 10T ، 16T |
| رنگ | سفارشی |
| طول معتبر | 1.8 متر ، 2.0 متر و 2.5 متر |
| وزن | 22.5 کیلوگرم -105 کیلوگرم |
| نام محصول | بند پایانی |
|---|---|
| مواد | فولاد کربن |
| استفاده | انتقال برق، توزیع برق، نیروگاه برق و غیره |
| تمومش کن | گالوانیزه |
| جزئیات بسته بندی | بسته های صادر شده |
| نام محصول | بند پایانی |
|---|---|
| فرآیند | استامپینگ-بورینگ-HDG |
| تمومش کن | Hot Dip Ganvanized |
| مواد | فولاد کربن |
| جزئیات بسته بندی | پالت و کارتن |
| نوع | گیره طناب سیمی |
|---|---|
| فرآیند | پولیش کردن با ارتعاش حفاری |
| مواد | مس |
| استفاده | انتقال برق، توزیع برق، نیروگاه برق |
| جزئیات بسته بندی | جعبه و کارتن صادراتی |
| اندازه | 5/8" 3/4" |
|---|---|
| نام | نصب خط برق |
| مواد | فولاد کربن |
| رنگ | سفید نقره ای |
| جزئیات بسته بندی | کارتن ها یا موارد صادر شده |
| نام | پایه حلقه کابل نوع عمودی |
|---|---|
| مورد شماره. | ۱۵۱۳۱- ۱۵۱۳۵ |
| مدل | SIW-1-SIW-7A |
| قطر | 500-1500 میلی متر |
| بار رتبه بندی شده | 10-70kn |
| نام | قرقره و پایه طناب |
|---|---|
| مورد شماره. | 15111-15116 |
| مدل | SE-1-SE-6 |
| ابعاد ایستاده حلقه | 480x220x340mm |
| حلقه وزن | 13-59 کیلوگرم |