| مواد | قفسه آلومینیومی یا نایلونی |
|---|---|
| چفت کردن | MC Nylon Sheave |
| مناسب برای | ACSR 630 |
| نام | بلوک قرقره سیمی |
| تضمین | یک سال |
| قرقره | 1\2\3\5 |
|---|---|
| استفاده می کند | روی طناب راهنمای کشش هلیکوپتر اعمال کنید |
| درخواست | خط ساخت |
| ویژگی | خط کنترل |
| جزئیات بسته بندی | جعبه چوبی |
| مواد | تجهیزات بالابر عایق |
|---|---|
| مدل | کار ساختمانی |
| بار رتبه بندی شده | 10-50 KN |
| درخواست | بلوک بالابر بالابر |
| وزن | 1.8-7.3 کیلوگرم |
| نوع | بلوک قرقره شیو آلومینیومی |
|---|---|
| درخواست | ساخت نیرو |
| نام | بلوک بلند کردن با شاف فولاد |
| ظرفیت | 10-100 KN |
| وزن | 1.8 تا 12.2 کیلوگرم |
| نوع قلاب | صفحه قلاب |
|---|---|
| رنگ | نقره ای |
| شعاع خمیده | R570 |
| تراشیدن مواد | نایلون / آلومینیوم |
| شماره مورد | 10231-10222 |
| رنگ | نقره ای |
|---|---|
| شعاع خمیده | R570 |
| قطر | 200 میلی متر |
| طول عمر | یک سال |
| نوع قلاب | صفحه قلاب |
| اظهار | از نایلون |
|---|---|
| رنگ | نقره ای |
| نوع قلاب | صفحه قلاب |
| اندازه قفسه | 660*560*100mm، 660*560*110mm |
| حداکثر هادی | LGJ1250 |
| نرخ بار | 5kn-150kn |
|---|---|
| حداکثر هادی | LGJ1250 |
| طول عمر | یک سال |
| اظهار | از نایلون |
| مورد | 10211 و 10212 |
| قطر | 200 میلی متر |
|---|---|
| صنعت قابل اجرا | کارهای ساختمانی |
| اظهار | از نایلون |
| اندازه طرح کلی | 760X120X480mm |
| اندازه قفسه | 660*560*100mm، 660*560*110mm |
| شماره مورد | 10231-10222 |
|---|---|
| نرخ بار | 5kn-150kn |
| رنگ | نقره ای |
| طول عمر | یک سال |
| نوع قلاب | صفحه قلاب |