| نوع | بلوک رشته ای به سمت آسمان را منحرف کنید |
|---|---|
| ماده | 10231-10222 |
| استفاده | کشش هادی |
| مواد ریمل | نایلون یا آلومینیوم |
| بار رتبه بندی شده | 5-20 KN |
| مواد | نایلون یا آلومینیوم |
|---|---|
| نوع | بلوک های رشته ای |
| نام محصول | بلوک رشته ای هادی ACSR |
| اندازه | 120x30mm |
| بار رتبه بندی شده | 5 کیلونیوتن |
| مواد | شیف های نایلونی ام سی |
|---|---|
| نوع | بلوک های قرقره رشته ای |
| عملکرد | کار ساختمانی |
| بسته بندی | بسته بندی چوبی، فریم استیل |
| قطر هادی قابل اجرا | LGJ400 |
| مواد | آلومینیوم یا نایلون |
|---|---|
| نام | بلوک های رشته ای |
| درخواست دادن | کارهای ساختمانی |
| استفاده | هادی کششی |
| وزن | 25 کیلوگرم |
| ماده | بلوک قرقره سیمی |
|---|---|
| مواد | شیف های نایلونی ام سی |
| چفت کردن | 1-5 |
| اندازه | بلوک های رشته ای 508 * 100 میلی متر |
| بار رتبه بندی شده | 40 KN |
| مواد | قفسه آلومینیومی یا نایلونی |
|---|---|
| نوع | قرقره سیمی |
| کاربر | هادی ACSR |
| نام | بلوک های رشته ای با قطر بزرگ |
| تضمین | یک سال |
| مواد | نایلون |
|---|---|
| نوع | بلوک قرقره |
| درخواست | رشته، ساخت کابل |
| نام | بلوک رشته ای هادی ACSR |
| اندازه | 508x75mm |
| مواد | قفسه نایلونی یا قفسه فولادی |
|---|---|
| نوع | بلوک سیمی کابل هوایی |
| استفاده | بلوک های رشته ای |
| حداکثر کابل قابل اجرا | 80-200 میلی متر |
| مناسب | خط انتقال |
| ماده | بلوک قرقره طناب سیمی |
|---|---|
| مواد | جنس نایلون MC |
| درخواست | خط بالایی |
| چفت کردن | 1،3،5 |
| اندازه | 508 * 75 میلی متر، 508 در 100 میلی متر |
| ساختار | چرخ فولادی میانی، نایلون دیگر |
|---|---|
| نوع | بلوک های سیمی کابل سقفی |
| خارج از قطر | 508x100mm یا 508x75mm |
| جنس قفسه ها | نایلون، فولاد یا آلیاژ آلومینیوم |
| ظرفیت | 60 KN |