| مدل | SKL15 |
|---|---|
| نام محصول | کلیمپ های کشش کابل |
| ACSR | 95 تا 120 |
| حداکثر باز | 18 میلی متر |
| وزن | 1.4 کیلوگرم |
| مواد | فولاد |
|---|---|
| نوع | نوع پیچ گرد |
| درخواست دادن | کشیدن کابل |
| استفاده | سفت شدن |
| نام محصول | نوع پیچ طناب گرد فولادی |
| برند | Suntech |
|---|---|
| مکس. بازش کن | 14 تا 48 میلی متر |
| نوع خط انتقال | ابزار و لوازم جانبی رشته |
| وزن | 1-18 کیلوگرم |
| نام محصول | هادی هادی آلیاژ آلومینیوم LGJ25-LGJ1120 MAX.48mm |
| کشش | > 300 کیلوگرم |
|---|---|
| سرعت کشش | 1 متر -1.6 M/s |
| اندازه دهانه خروجی | 5mm*45mm |
| اندازه کمربند | 1000 متر * 60 میلی متر |
| باک بنزین موتور | 4 لیتر، (92#،93#بنزین) |
| نام سازنده | گیره فشاری نوع پیچ آلیاژی |
|---|---|
| مواد | آلیاژ آلومینیوم |
| درخواست | ولتاژ بالا و پایین |
| رنگ | نقره |
| جزئیات بسته بندی | موارد چوبی صادراتی |
| مدل | JJM5Q JJM3C |
|---|---|
| نام | وینچ کابل کش |
| وزن | 190 کیلوگرم |
| نیروی کشیدن | 50 KN |
| جزئیات بسته بندی | جعبه چوبی صادراتی |
| برند | Suntech |
|---|---|
| پیکربندی | تنظیم سیم هادی SAG و تنش |
| مورد شماره. | 13221-13229a |
| نوع خط انتقال | ابزار و لوازم جانبی رشته |
| نام محصول | هادی هادی آلیاژ آلومینیوم LGJ25-LGJ1120 MAX.48mm |
| نام | راهنما Bellmouth قفل چند رولر |
|---|---|
| نوع | رولر کشش کابل |
| مواد چرخ | آلومینیوم یا نایلون |
| استفاده | کشیدن کابل |
| تضمین | یک سال |
| نوع | کمربند گرد |
|---|---|
| مواد | نایلون با بلبرینگ |
| نام محصول | چرخ های نایلونی پلاستیکی |
| عملکرد | کشیدن کابل |
| بار رتبه بندی شده | ۵۰۰ کیلوگرم |
| استفاده شده | کشیدن کابل ها |
|---|---|
| نام | وینچ کابل کش |
| درخواست | ساخت نیرو |
| قدرت | موتور دیزل |
| نوع | درایو تسمه یا درایو شفت |