| مورد شماره. | 13131 |
|---|---|
| مدل | SKDD-1 |
| رشته فولادی قابل اجرا | GJ25-50 |
| بار رتبه بندی شده | 10KN |
| حداکثر باز | 13 میلی متر |
| مورد شماره. | 13101 |
|---|---|
| مدل | SKDZ-0.5 |
| بار رتبه بندی شده | 5 کیلونیوتن |
| وزن | 2 کیلوگرم |
| تضمین | 1 سال |
| شماره مدل | SA-YQ90 |
|---|---|
| حداکثر سرعت کشش (کیلومتر بر ساعت) | 5 |
| قدرت/سرعت موتور (کیلووات/دور در دقیقه) | 121/2500 |
| نام محصول | کشنده هیدرولیک |
| مشخصات | وزن 4500 کیلوگرم |
| ماده | 07075 |
|---|---|
| حداکثر تنش | 420 Kn |
| ابعاد | 6.1X2.6X2.8m |
| وزن | 14800 کیلوگرم |
| تنش مداوم | 350 Kn |
| Name | Aluminum Alloy Insulated Conductor Gripper |
|---|---|
| Item No. | 13192-13214 |
| Rated Load | 10-30KN |
| Applicable Conductor | LGJ25-LGJ630 |
| Applicable Wire Diameter | 10-37mm |
| مورد شماره. | 13155 |
|---|---|
| مدل | SKG50N |
| بار رتبه بندی شده | 50 KN |
| وزن | 7 کیلوگرم |
| جزئیات بسته بندی | جعبه چوبی |
| مورد شماره. | 13171 |
|---|---|
| مدل | skgf-2 |
| بار رتبه بندی شده | 20 KN |
| طناب فولادی ضد پیچ و تاب قابل استفاده | 7 9 |
| ویتگت | 5.6 کیلوگرم |
| اندازه ها | قطر 660 میلی متر |
|---|---|
| مدل | SHDN660 |
| قرقره | 1،3 یا 5 |
| بار رتبه بندی شده | 20-60KN |
| مواد | ام سی نایلون |
| Name | Multi-segment Type Conductor Wire Grip |
|---|---|
| Item No. | 13230L1-13231L |
| Rated Load | 90-150KN |
| Applicable Conductor Diameter | 25-50mm |
| Tightening Torque | 150N.m |
| مدل | SKJL-1 |
|---|---|
| بار رتبه بندی شده | 10-30KN |
| مکس. بازش کن | 15-39 میلی متر |
| وزن | 1.4-5 کیلوگرم |
| تضمین | 1 سال |