| نام محصول | میله جین برقی مشبک آلیاژ آلومینیوم A شکل |
|---|---|
| شماره مدل | GBR، LBR |
| مواد | آلیاژ آلومینیوم با مقاومت بالا |
| درخواست | برج و تیر را در ساخت خط انتقال جمع آوری و برپا کنید |
| نوع | دستگاه رشته گین استول |
| مواد | MC Nylon Sheave |
|---|---|
| نوع | تجهیزات رشته |
| نام | بلوک های رشته ای تک شیو |
| بار رتبه بندی شده | 20 KN |
| وزن | 9.5 کیلوگرم |
| Name | Aluminum Alloy Conductor Gripper |
|---|---|
| Item No. | 13221-13229A |
| Rated Load | 7-80KN |
| Applicable Conductor | LGJ25-LGJ1120 |
| Max. Open | 14-48mm |
| Name | Parallel Earth Wire Gripper |
|---|---|
| Item No. | 13121-13123 |
| Applicable Steel Strand | GJ16-GJ300 |
| Rated Load | 10-30KN |
| Max.Open | 13-26mm |
| نام | بلوک رشته هلیکوپتر |
|---|---|
| مورد شماره. | 10321-10329 |
| قطر بیرونی چرخ | 508X75 |
| قرقره | 1/3/5 |
| تضمین | 1 سال |
| مورد شماره. | 17131 |
|---|---|
| مدل | GXK-1 |
| بار رتبه بندی شده | 10KN |
| وزن | 0.15 کیلوگرم |
| تضمین | 1 سال |
| مورد شماره. | 17121 |
|---|---|
| مدل | SLX-0.5 |
| بار رتبه بندی شده | 5 کیلونیوتن |
| وزن | 0.2 کیلوگرم |
| تضمین | 1 سال |
| ماده | 07011 |
|---|---|
| حداکثر تنش | 40 KN |
| استفاده | کشنده کابل هیدرولیک |
| ابعاد | ۳۵۰۰×۲۰۰۰×۲۳۰۰ میلی متر |
| وزن | 2500 کیلوگرم |
| نام | بلوک بالابر |
|---|---|
| ویژگی | کار سنگین |
| نوع | نوع یا موارد دیگر را باز کنید |
| مواد | فولاد |
| امتیاز بار | 100KN |
| نام | جایگزین کابل OPGW |
|---|---|
| بار رتبه بندی شده | 2KN |
| وزن | 2.2، 2.4 کیلوگرم |
| درخواست دادن | عملیات OPGW |
| مدل | SH2-OPGW1،2 |