| نام | تخته دویدن ضد پیچ و تاب |
|---|---|
| شماره شماره | 20118-20118B |
| مدل | ZB1 |
| لحظه پیچ و خم | 32 نیوتن متر |
| وزن | 12.5 کیلوگرم |
| شماره مدل | SA-YZ40A |
|---|---|
| تنش مداوم | 35 KN |
| حداکثر تنش | 40 KN |
| قطر پایینی شکاف | 1200 |
| بسته حمل و نقل | جعبه کارتن |
| شماره | پنج یا سفارشی |
|---|---|
| قرقره | MC نایلون یا چرخ های فولادی |
| استفاده | خط رشته |
| مدل | SHDN822 |
| نوع | بلوک های رشته ای |
| Item No. | 13221-13229A |
|---|---|
| Rated Load | 7-80KN |
| Product Category | Come Along Clamp |
| Warranty | 1 Year |
| Max Open | 14-48mm |
| مزیت - فایده - سود - منفعت | عملیات آسان |
|---|---|
| مدل | ZNL-3200 |
| گواهی | CE GS |
| نام محصول | بلند کردن سیم طناب |
| ظرفیت | 3.2ton |
| نام | برش هادی |
|---|---|
| مورد شماره. | 16241-16244 |
| مدل | SU-J |
| تضمین | 1 سال |
| جزئیات بسته بندی | جعبه چوبی |
| مواد | ظروف چینی |
|---|---|
| مدل | TR208 |
| ولتاژ نامی | 24 کیلو ولت |
| درخواست | ولتاژ پایین |
| سوراخ پست | M16 |
| مواد | ظروف چینی |
|---|---|
| شماره مدل | 52-3 |
| ولتاژ نامی | 11 کیلو ولت |
| درخواست | ولتاژ بالا |
| مقاومت کششی | 70 KN |
| نام | کانکتور چرخش |
|---|---|
| مواد | فولاد |
| مدل | SLU |
| رنگ | نقره |
| بار | 10-250kn |
| نام | کلید دو سر بلند |
|---|---|
| مورد شماره. | 05161-05163 |
| مدل | 24 تا 36 |
| طول | 515 میلی متر |
| وزن | 1.6-1.9 کیلوگرم |