| ظرفیت | 1000 کیلوگرم (2200 پوند) |
|---|---|
| منبع برق | دست و دفترچه راهنما |
| درخواست | قایق، ATV/UTV، خودکار |
| درمان سطح | پوشش داکرومت |
| نسبت دنده | 10:1/5:1/1:1 |
| ظرفیت | 1800 پوند (800 کیلوگرم) |
|---|---|
| منبع برق | دست |
| درخواست | قایق |
| مواد | فولاد A3 یا فولاد ضد زنگ |
| نسبت دنده | 5:1 |
| ظرفیت | 2600 LBS |
|---|---|
| منبع برق | منبع دستی |
| درخواست | بلند کردن |
| مواد | فولاد A3 یا فولاد ضد زنگ |
| نسبت دنده | 10:1 |
| ظرفیت | 1000 کیلوگرم |
|---|---|
| منبع برق | قدرت دستی |
| درخواست | تریلر قایق مین |
| درمان سطح | داکرومت |
| نسبت دنده | 15:1/5:1/1:1 |
| ظرفیت | 1000 کیلوگرم |
|---|---|
| منبع برق | قدرت دستی |
| درخواست | تریلر قایق مین |
| درمان سطح | داکرومت |
| نسبت دنده | 15:1/5:1/1:1 |
| بار رتبه بندی شده | 50KN-300KN |
|---|---|
| قطر | 2400mm-5000mm |
| عرض | 1600mm-3100mm |
| قطر سوراخ | 76-200 میلی متر |
| جزئیات بسته بندی | جعبه چوبی |
| بار رتبه بندی شده | 30 KN |
|---|---|
| شماره مدل | SFJ-30 |
| نام | دستگاه سیم پیچ |
| سرعت کشش | 7.5-28 M/min |
| وزن | 210 کیلوگرم |
| مواد | نایلون |
|---|---|
| نام تجاری | Suntech در چین |
| اندازه ها | سفارشی |
| مورد | 10010 تا 10060 |
| مدل | 80x50 تا 1160x130mm |
| نام محصول | رشته سیم فولادی گالوانیزه |
|---|---|
| درخواست | خط انتقال |
| ترکیب بندی | شش گوشه ای با ۱۲ رشته یا ۱۸ رشته |
| درمان سطحی | گالوانیزه |
| تضمین | یک سال |
| درجه فولاد | فولاد |
|---|---|
| نوع | گالوانیزه |
| درخواست | ساخت نیرو |
| آلیاژی یا نه | غیر آلیاژی |
| نام محصول | سیم فولادی ضد پیچ و خم |