| نام | سیم گیر جهانی |
|---|---|
| مورد شماره. | 16231-16234 |
| مدل | 450mm-1050mm |
| محدوده برش | 2-14 میلی متر |
| وزن | 1.5-7.8 کیلوگرم |
| مورد شماره. | 20101-20104 |
|---|---|
| قطر کابل | 8-20 میلی متر |
| بار رتبه بندی شده | 16-45kn |
| وزن | 3.8-5.6 کیلوگرم |
| تضمین | 1 سال |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Model | SKL-7 |
| Feature | Forged of high strength aluminum alloy with small size and light weight |
| Item No. | 13221-13229A |
| Applicable Conductor | LGJ25-LGJ1120 |
| مواد | آلومینیوم |
|---|---|
| بار رتبه بندی شده | 10KN تا 30KN |
| قطر کابل | 10 تا 37 میلی متر |
| وزن | 1.4 کیلوگرم تا 4.0 کیلوگرم |
| حداکثر باز | 15 تا 39 میلی متر |
| رده محصولات | بیا همراه گیره |
|---|---|
| پیکربندی | تنظیم سیم هادی SAG و تنش |
| هادی قابل اجرا | LGJ25-LGJ1120 |
| ویژگی | جعلی از آلیاژ آلومینیوم با استحکام بالا |
| نوع خط انتقال | ابزار و لوازم جانبی رشته |
| Name | Optical Cable Wire Gripper |
|---|---|
| Item No. | 20101-20104 |
| Rated Load | 20-100KN |
| Applicable Anti Twist Steel Rope | 7-24mm |
| Weight | 5.6-20KG |
| ظرفیت | 1800lb |
|---|---|
| کاربرد | به عنوان آسانسور برای ساخت و ساز یا پایانه ها |
| منبع انرژی | دستی دستی / ترمز اتوماتیک |
| مواد | پوشش فولادی / رنگی A3 |
| نسبت دنده | 10: 1 |
| درخواست | بلوک های رشته ای سه تایی |
|---|---|
| بار رتبه بندی شده | 5 کیلونیوتن |
| مواد | نوارهای نایلونی |
| نام | غلتک راهنمای کابل |
| وزن | 2.8 کيلوگرم |
| بار رتبه بندی شده | 30 KN |
|---|---|
| شماره مدل | SFJ-30 |
| نام | دستگاه سیم پیچ |
| سرعت کشش | 7.5-28 M/min |
| وزن | 210 کیلوگرم |
| Configuration | Apply to adjusting the sag and tensioning the conductor wire in power lines construction |
|---|---|
| Product Category | Come Along Clamp |
| Warranty | 1 Year |
| Item No. | 13221-13229A |
| Product Name | Small Size and Light Weight Conductor Stringing Tools for Power Line Sag Adjustment |