| مورد شماره. | 13310 |
|---|---|
| مدل | 1000 |
| بار رتبه بندی شده | 10KN |
| قطر سیم قابل اجرا | 2.5-16 میلی متر |
| وزن | 1.3 کیلوگرم |
| مواد | نایلون |
|---|---|
| نام تجاری | Suntech در چین |
| اندازه ها | سفارشی |
| مورد | 10010 تا 10060 |
| مدل | 80x50 تا 1160x130mm |
| استفاده كردن | سیم فولادی محکم |
|---|---|
| درخواست | پاور سایت |
| نام | گریپر جهانی |
| وزن | 2.9 کیلوگرم |
| بار رتبه بندی شده | 30 KN |
| نام | پایه حلقه کابل نوع عمودی |
|---|---|
| مورد شماره. | ۱۵۱۳۱- ۱۵۱۳۵ |
| مدل | SIW-1-SIW-7A |
| قطر | 500-1500 میلی متر |
| بار رتبه بندی شده | 10-70kn |
| مواد | آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| استفاده | سفت شدن |
| ساختار | سیم تنگ |
| نوع | گیره سیم |
| تضمین | یک سال |
| نوع | بلوک رشته ای به سمت آسمان را منحرف کنید |
|---|---|
| ماده | 10231-10222 |
| استفاده | کشش هادی |
| مواد ریمل | نایلون یا آلومینیوم |
| بار رتبه بندی شده | 5-20 KN |
| نام | بلوک های رشته ای گوشه آسمان |
|---|---|
| ماده | 10281 و 10282 |
| استفاده | برای کشیدن هادی روی بازوی قطب ثابت شده است |
| نمونه | در دسترس |
| مواد ریمل | نایلون و آلومینیوم |
| نام | جوراب شبكه دار |
|---|---|
| ACSR | 70 ~ 1250 میلی متر مربع |
| سر | یک یا دو |
| بار رتبه بندی شده | 10 - 120KN |
| مواد | فولاد |
| نام محصول | هادی گریپر |
|---|---|
| مواد | فولاد |
| استفاده | ساخت نیرو |
| وزن | 1.3 کیلوگرم |
| درخواست برای | GJ25 ~ 50mm |
| مواد | فلز، فولاد آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| نام | گیرنده طناب فولادی ضد پیچ |
| نوع | گیره طناب فولادی |
| استفاده | سفت شدن |
| وزن | 4.6-32.5 کیلوگرم |