| نام محصول | تجهیزات هیدرولیکی تنش کابل |
|---|---|
| ماده | 07181 |
| حداکثر تنش | 2X35/1X70 |
| ابعاد | 4.4X2.1X26 |
| تنش مداوم | 2X30/1X60 |
| Name | Multiple Fission Conductor Lifter |
|---|---|
| Item No. | 19112-19119B |
| Model | ST25-2-ST320-8 |
| Rated Load | 2x12-8x40KN |
| Hook slot length | 60-160 |
| مواد | بلوک زهی پنج نوار هادی |
|---|---|
| نوع | بلوک قرقره |
| درخواست | رشته، ساخت کابل |
| نام | بلوک رشته ای هادی ACSR |
| اندازه | سری 660 |
| نام | بلوک های رشته ای هادی |
|---|---|
| اندازه | 508x75mm |
| مواد | MC Nylon Sheave |
| درخواست | برای خط انتقال |
| استفاده | ولتاژ بالا |
| نام | بلوک های رشته ای هادی SHDN |
|---|---|
| ماده | بلوک رشته ای |
| ظرفیت حمل | 40KN، 60KN یا سفارشی |
| قرقره | 1،3،5،7،9 |
| استفاده | برای هادی ها |
| مواد | نایلون |
|---|---|
| نوع | بلوک قرقره |
| درخواست | رشته، ساخت کابل |
| نام | بلوک رشته ای هادی ACSR |
| اندازه | 508x75mm |
| مواد | نوارهای نایلونی |
|---|---|
| نوع | بلوک OPGW |
| درخواست | رشته، ساخت کابل |
| نام | بلوک رشته ای هادی ACSR |
| اندازه | 660x110 میلی متر |
| نام | بلوک های رشته ای |
|---|---|
| اندازه | 660x100mm |
| شماره چرخ | 1،3،5،7 |
| ظرفیت | 20KN,40KN,60KN |
| درخواست | خط انتقال |
| Name | Multi-segment Type Conductor Wire Grip |
|---|---|
| Item No. | 13230L1-13231L |
| Model | SK35DP1 |
| Rated Load | 90-150KN |
| Diameter | 25-50mm |
| نام | بلوک زهی شیو پشت سر هم |
|---|---|
| مدل | SHR-2.5 |
| بار رتبه بندی شده | 25 کیلوگرم |
| وزن | 9.5-11 کیلوگرم |
| جزئیات بسته بندی | کیس تخته سه لا |