| نام | بلوک رشته ای به سمت آسمان را منحرف کنید |
|---|---|
| مدل | SHC |
| قابل اجرا | LGJ25-400 |
| بار رتبه بندی شده | 5-20 KN |
| وزن | 1.7-3.8 کیلوگرم |
| برند | Suntech |
|---|---|
| رده محصولات | بیا همراه گیره |
| نام محصول | هادی هادی آلیاژ آلومینیوم LGJ25-LGJ1120 MAX.48mm |
| مورد شماره. | 13221-13229a |
| تضمین | 1 سال |
| تابع | رشته تنشی |
|---|---|
| قطر غلاف | 5.5-21 میلی متر |
| سنجش سیم | 9 تا 30 میلی متر |
| استفاده | برای خط انتقال |
| برنامه | رشته خط انتقال |
| نام | بلوک سیم رو نگه دار |
|---|---|
| مورد شماره. | 10241-10244C |
| مدل | 10 لیتر |
| بار رتبه بندی شده | 10-40 کیلونیتر |
| وزن | 13-34kg |
| مواد | نایلون، فولاد |
|---|---|
| نوع | بلوک قرقره |
| درخواست | رشته، ساخت کابل |
| نام | بلوک رشته ای |
| اندازه | 916x110 میلی متر |
| نام | خطوط هوایی دوچرخه |
|---|---|
| بار رتبه بندی شده | حداکثر 1.5 KN |
| رهبر ارکستر | تک، دو، سه، چهار، شش |
| نوع | دوچرخه یا گاری هوا |
| قطر | حداکثر 160 میلی متر |
| نام | چرخ دستی های بازرسی نردبان طناب آویزان |
|---|---|
| مورد شماره. | 22250b-22250z1 |
| مدل | TR-3A |
| ویژگی | خط دو خط/ افقی با ترمز |
| طول | 1.2 میلی متر |
| نام | کابل سیم فولادی |
|---|---|
| عملکرد | رشته تنشی |
| درمان سطح | گالوانیزه شده با روغن |
| استفاده | سایت ساخت و ساز |
| مورد | طناب سیم ضد پیچش |
| ماده | 17261 |
|---|---|
| قطر شیو | 55 میلی متر |
| جنس قفسه ها | آلومینیوم یا نایلون |
| عبور قطر هادی | 25 میلی متر |
| بار رتبه بندی شده | 1KN |
| نام | بلوک زهی شیو پشت سر هم |
|---|---|
| Item No. | 10211-10212 |
| مدل | SHR-2.5 |
| بار دارای امتیاز | 25 کیلونی |
| وزن | 9.5-11 کیلوگرم |