| نوع | بلوک رشته ای به سمت آسمان |
|---|---|
| مدل | SHCN80X50A,SHCN120X58A |
| درخواست | بلوک رشته ای خط انتقال |
| چفت کردن | نایلون یا آلومینیوم |
| بار رتبه بندی شده | 5kn و 20kn |
| مدل | 660 میلی متر |
|---|---|
| قرقره | 1,3,5,7, |
| مواد | MC نایلون شیو و ساپورت فولادی |
| درخواست | ساخت سایت مخابرات |
| مقررات | FOB، CIF، CFR |
| نوع | سه چرخ |
|---|---|
| مواد | چرخ آلومینیومی با روکش نئوپرن |
| نام | بلوک های رشته ای با اندود نئوپرن |
| استفاده | خط انتقال کابل |
| ویژگی | لاستیک نایلونی یا آلومینیومی |
| مواد | قفسه نایلونی و قفسه آلومینیومی |
|---|---|
| نوع | بلوک سیمی هادی دو شیو |
| درخواست | بلوک های رشته ای خط انتقال |
| هادی قابل اجرا | LGJ300-500 |
| بار رتبه بندی شده | 25 کیلونی |
| مواد | آلومینیوم و نایلون، آلیاژ آلومینیوم با روکش لاستیکی |
|---|---|
| نوع | بلوک قرقره |
| کاربر | هادی ACSR |
| نام | بلوک های رشته ای |
| نمونه | در دسترس |
| قطر هادی | تا 25 میلی متر |
|---|---|
| عرض قفسه ها | 75 میلی متر |
| قطر بیرون | 508 میلی متر |
| جنس قفسه ها | نایلون یا آلیاژ آلومینیوم |
| ظرفیت | 20-60KN |
| نام | بلوک رشته 508 سری |
|---|---|
| شماره مورد | 10101-10108 |
| مدل | SHD508 |
| چرخ | 1-5 |
| بار دارای امتیاز | 20-60kn |
| نام | قرقره هادی آلومینیومی |
|---|---|
| مواد | چرخ فولادی، نایلون |
| مدل | SHDN660 SHSQN750 SHSQN822 SHWQN916 |
| اندازه داخلی | 408,560, 640, 710, 800 mm |
| بیرون دیا | 508,660,750, 822, 916 میلی متر |
| نوع | بلوک قرقره سیمی |
|---|---|
| اندازه | 120x58mm |
| درخواست | انتقال خط |
| چرخ قرقره | نایلون یا آلومینیوم |
| استفاده | رشته زدن |
| حداکثر هادی مناسب | LGJ630 |
|---|---|
| سایز شیو | 822X710X110mm |
| مواد | نایلون، قاب فولادی |
| بار رتبه بندی شده | 60 KN |
| وزن | 118 کیلوگرم |