| نام | بلوک های رشته هادی هلیکوپتر |
|---|---|
| قطر هادی | تا 30 میلی متر |
| مواد | نایلون |
| درخواست | انتقال نیرو |
| استفاده | کار ساختمانی |
| توضیحات | بلوک قرقره سیمی |
|---|---|
| قطر قرقره | 660 میلی متر |
| قطر قرقره های داخلی | 560 میلی متر |
| هادی دیا | حداکثر 30 میلی متر |
| ظرفیت | 20kn-60kn |
| نام | بلوک های رشته ای هادی همراه |
|---|---|
| بار | 60 KN |
| چفت کردن | 1،3،5،7،9 |
| درخواست | ساخت نیرو |
| مواد | MC نایلون شیو و ساپورت فولادی |
| مدل | بلوک هادی 508X75mm |
|---|---|
| نام | بلوک های رشته ای تک |
| عرض | 75 میلی متر یا 100 میلی متر |
| قطر | تا 25 میلی متر |
| درخواست | خط انتقال |
| مواد نایلونی | آلومینیوم و نایلون |
|---|---|
| ماده | 10171-10199 |
| استفاده | هادی ACSR |
| ACSR هادی قابل اجرا | LGJ25-500 |
| نوع | بلوک های رشته ای تک شیو |
| درخواست | کار ساختمانی |
|---|---|
| مدل | تکل های بالابر، بلوک بالابر |
| مواد | ریخته گری فولاد |
| نام محصول | بلوک های قرقره بالابر قفسه فولادی ریخته گری بلوک بالابر فولادی |
| قرقره | 1-4 |
| نوع | قرقره کش کابل، نوع مستقیم |
|---|---|
| مواد | نایلون، آلیاژ آلومینیوم |
| درخواست | کار ساختمانی |
| نام محصول | غلتک کابل زمینی نوع مستقیم |
| عملکرد | بادوام، مقاوم در برابر خوردگی |
| Name | Hook Type Grounding Block |
|---|---|
| Item No. | 12111-12112 |
| Bottom Diameter | 60/75mm |
| Sheave Material | Aluminum Alloy/ Steel |
| Weight | 4.5/5KG |
| نام | بالابر اهرم Ratchet |
|---|---|
| مورد شماره. | 14171A-14174a |
| مدل | SJJS-1A-SJJS-4A |
| بار رتبه بندی شده | 10-40 کیلونیتر |
| وزن | 2-6.3 کیلوگرم |
| صنعتی قابل اجرا | کار ساختمانی |
|---|---|
| نوع | بلوک بالابر باز، باز، بسته، قلاب و نوع حلقه |
| مواد | آلومینیوم، آلیاژ آلومینیوم با چرخ نایلون MC |
| نام محصول | بلوک بالابر |
| ظرفیت | 30-100KN |