| مدل | SKL-80A |
|---|---|
| بار رتبه بندی شده | 80 KN |
| مکس. بازش کن | 48 میلی متر |
| وزن | 18 کیلوگرم |
| تضمین | 1 سال |
| مدل | 10211 و 10212 |
|---|---|
| نوع | بلوک سیمی هادی دو شیو |
| درخواست | بلوک های رشته ای خط انتقال |
| هادی قابل اجرا | LGJ300-500 |
| بار رتبه بندی شده | 25 کیلونی |
| نام محصول | گیره های خودگیر |
|---|---|
| ساختار | فک موازی |
| هادی قابل اجرا | ACSR150~240 |
| نرخ بار | 25 کیلونی |
| تضمین | 1 سال |
| مواد | آلومینیوم و نایلون |
|---|---|
| مدل | 10171-10199 |
| استفاده | هادی ACSR |
| ACSR هادی قابل اجرا | LGJ25-500 |
| نوع | بلوک های رشته ای هادی |
| نام | بلوک های رشته ای هادی |
|---|---|
| مواد | فولاد و نایلون |
| مدل | SHDN660 SHSQN750 SHSQN822 SHWQN916 |
| اندازه داخلی | 408,560, 640, 710, 800 mm |
| بیرون دیا | 508,660,750, 822, 916 میلی متر |
| نوع | بلوک قرقره سیمی |
|---|---|
| اندازه | 120x58mm |
| درخواست | انتقال خط |
| چرخ قرقره | نایلون یا آلومینیوم |
| استفاده | رشته زدن |
| حداکثر هادی مناسب | LGJ500 |
|---|---|
| سایز شیو | 660X560X100mm |
| گزینه | 660X560X110mm |
| ظرفیت | 20kn-60kn |
| درخواست | خط قدرت |
| نام | بلوک رشته ای سه هدف Skyward |
|---|---|
| شماره شماره | 10291-10292 |
| مدل | SHCS-2L |
| بار دارای امتیاز | 20 KN |
| وزن | 4.1-4.7 کیلوگرم |
| نام | بلوک رشته هلیکوپتر |
|---|---|
| مورد شماره. | 10321-10329 |
| مدل | SHDN508Z |
| چفت کردن | 1/3/5 |
| جزئیات بسته بندی | جعبه چوبی |
| صنعتی قابل اجرا | کار ساختمانی |
|---|---|
| نوع | بلوک بالابر باز، باز، بسته، قلاب و نوع حلقه |
| مواد | آلومینیوم، آلیاژ آلومینیوم با چرخ نایلون MC |
| نام محصول | بلوک بالابر |
| ظرفیت | 30-100KN |