| نام | بلوک های رشته ای |
|---|---|
| مواد | قفسه نایلونی یا قفسه فولادی |
| نوع | بلوک رشته ای تک شیو |
| اندازه | سفارشی |
| جزئیات بسته بندی | کارتن های صادر شده |
| نام محصول | یک قطب جین لوله ای شکل |
|---|---|
| مواد | آلیاژ آلومینیوم با مقاومت بالا |
| درخواست | برج و تیر را در ساخت خط انتقال جمع آوری و برپا کنید |
| نوع | دستگاه رشته گین استول |
| استفاده | قطعات سبک وزن را بالا می برد |
| مواد | قفسه نایلونی یا آلومینیومی |
|---|---|
| درخواست | هادی زهی |
| بار رتبه بندی شده | 50 KN |
| رهبر ارکستر | LGJ240-400 |
| وزن | 8 کیلوگرم |
| چفت کردن | آلیاژ آلومینیوم و نایلون |
|---|---|
| نوع | آسمان و هوک |
| حداکثر | 2t |
| نام مدل | بلوک های رشته ای |
| درخواست دادن | خط بالایی |
| نام | تخته های سر برای دو هادی بسته نرم افزاری |
|---|---|
| شماره مورد | 17220-17226 |
| مدل | SZ2-8 |
| بار رتبه بندی شده | 80-180KN |
| عرض برش | 75-125 میلی متر |
| نام | دستگیره کابل نوع پیچ |
|---|---|
| درخواست | گیره هادی فیبر نوری |
| استفاده كردن | از کابل OPGW محافظت کنید |
| حداکثر شعاعی | قطر 20 میلیمتر |
| نوع | OPGW |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Model | SKL-7 |
| Feature | Forged of high strength aluminum alloy with small size and light weight |
| Item No. | 13221-13229A |
| Applicable Conductor | LGJ25-LGJ1120 |
| قطر هادی | تا 25 میلی متر |
|---|---|
| عرض قفسه ها | 75 میلی متر |
| قطر بیرون | 508 میلی متر |
| جنس قفسه ها | نایلون یا آلیاژ آلومینیوم |
| ظرفیت | 20-60KN |
| Item No. | 13221-13229A |
|---|---|
| Rated Load | 7-80KN |
| Product Category | Come Along Clamp |
| Warranty | 1 Year |
| Max Open | 14-48mm |
| Applicable Conductor | LGJ25-LGJ1120 |
|---|---|
| Weight | 1-18KG |
| Product Name | Small Size and Light Weight Conductor Stringing Tools for Power Line Sag Adjustment |
| Product Category | Come Along Clamp |
| Model | SKL-7 |