| نام | تجهیزات کششی کابل نوری |
|---|---|
| مورد شماره. | 21108 |
| مدل | GLQYS |
| حداکثر قطر | 50 میلی متر |
| نیروی کشش | > 2kn |
| نام | بلوک قرقره سیمی |
|---|---|
| چفت کردن | 1،3،5 |
| درخواست | سیم پیچی |
| بار رتبه بندی شده | 40 KN |
| مواد | نوار نایلونی یا آلومینیومی |
| اندازه طرح کلی | 760X120X480mm |
|---|---|
| صنعت قابل اجرا | کارهای ساختمانی |
| شعاع خمیده | R570 |
| اظهار | از نایلون |
| نرخ بار | 5kn-150kn |
| نام | قطب جین مشبک A-Shape |
|---|---|
| مورد شماره. | 03361-03615 |
| مدل | LBR-250-GBR-700 |
| محدوده | 8-28 متر |
| بخش | 250*250-700*700 |
| نام | غلتک |
|---|---|
| مورد شماره. | 21291-21294 |
| مدل | SHC1000 |
| طول | 1-2 متر |
| وزن | 14 تا 35.5 کیلوگرم |
| نام | غلتک زمین کابل |
|---|---|
| مورد شماره. | 21171-21194 |
| مدل | SHL1 |
| قطر | <150 میلی متر |
| بار رتبه بندی شده | 5 کیلونیوتن |
| نام | بلوک رشته ای از رولر زمین گیر |
|---|---|
| مورد شماره. | 10301-10318 |
| مدل | SHDN508D |
| چفت کردن | 1/3/5 |
| جزئیات بسته بندی | جعبه چوبی |
| نام | غلتک پیت هد کابل |
|---|---|
| مورد شماره. | 21303-21287 |
| مدل | SH130S |
| بار رتبه بندی شده | 10-20 KN |
| قطر | 80-200 میلی متر |
| Name | Corner Ground Roller(Tri-Sheave) |
|---|---|
| Item No. | 21223-21224A |
| Model | SHL3-SHL4N |
| Rated Load | 10KN |
| Weight | 9-25KG |
| مواد | قفسه نایلونی یا آلومینیومی |
|---|---|
| ماده | 10261-10274 |
| استفاده | بلوک های خط انتقال به سمت آسمان |
| نوع | بلوک رشته ای هادی |
| سایز شیو | 80*50mm، 160*40mm، 120*58mm |