| نام | بلوک های رشته ای هادی SHDN |
|---|---|
| مواد | MC نایلون شیو و ساپورت فولادی |
| ظرفیت حمل | 40KN، 60KN یا سفارشی |
| مدل | SHDN |
| استفاده | برای هادی ها |
| مدل | SZ4A |
|---|---|
| نام | صفحه سر خط انتقال |
| بار کاری | حداکثر 320 Kn |
| عملکرد | هادی های زهی |
| تعداد راننده ها | 2,3,4,6 |
| مدت معامله | FOB، CFR، CIF |
|---|---|
| نام | بلوک های رشته ای هادی |
| قطر هادی | تا 30 میلی متر |
| مواد | چرخ های نایلونی |
| درخواست | خط انتقال |
| مدل | SHDN660X100 |
|---|---|
| قاب | فولاد گالوانیزه |
| بسته | 2 یا 4 خط |
| درخواست | کار خط هوایی |
| تضمین | یک سال |
| مواد | بلوک زهی پنج نوار هادی |
|---|---|
| نوع | بلوک قرقره |
| درخواست | رشته، ساخت کابل |
| نام | بلوک رشته ای هادی ACSR |
| اندازه | سری 660 |
| مواد | فولاد با استحکام بالا |
|---|---|
| در دسترس | صفحه در حال اجرا برای بلوک های رشته ای هادی |
| عرض | 100MM |
| ویژگی | هادی مستقل هستند |
| ضمانتنامه | حداقل یک سال |
| حداکثر هادی مناسب | LGJ630 |
|---|---|
| سایز شیو | 822X710X110mm |
| مواد | نایلون، قاب فولادی |
| بار رتبه بندی شده | 60 KN |
| وزن | 118 کیلوگرم |
| مواد | نایلون، آلومینیوم |
|---|---|
| بار رتبه بندی شده | 60-120KN |
| قطر خارج | 822 میلی متر |
| حداکثر قطر هادی | LGJ630 |
| استفاده | خط انتقال |
| درخواست | بلوک های رشته ای سه تایی |
|---|---|
| نوع | بلوک های رشته ای |
| نام | 3 بلوک همراه |
| بار | 5kn،10kn |
| استفاده | خط ساخت |
| نام | بلوک های رشته ای هادی |
|---|---|
| مواد | فولاد و نایلون |
| مدل | SHDN660 SHSQN750 SHSQN822 SHWQN916 |
| اندازه داخلی | 408,560, 640, 710, 800 mm |
| بیرون دیا | 508,660,750, 822, 916 میلی متر |