| مواد | نایلون |
|---|---|
| ظرفیت | 6-12T |
| قطر | 822 میلی متر |
| حداکثر | LGJ630 |
| درخواست | خط انتقال |
| نام | 508 بلوک رشته ای |
|---|---|
| مناسب برای | هادی ACSR400 |
| مواد | غلاف نایلون MC، قفسه آلومینیومی لاستیکی |
| اندازه | 508 * 100 میلی متر یا موارد دیگر |
| بار رتبه بندی شده | 60 KN |
| شماره | 1،3،5 |
|---|---|
| قرقره | ام سی نایلون |
| ماده | بلوک های رشته ای |
| درخواست | خط قدرت |
| هادی مناسب | ACSR720 |
| نام | 660X110mm بلوک های رشته |
|---|---|
| مواد | MC Nylon Sheave |
| ظرفیت حمل | 20KN-190KN |
| شرایط تجارت | FOB، CIF، CFR، EXW |
| درخواست | برای هادی ها |
| شماره | 1،3 یا 5 |
|---|---|
| قرقره | ام سی نایلون |
| استفاده | خط رشته |
| سایت | سایت خط هوایی |
| درخواست دادن | چهار دسته هادی |
| نام | قرقره هادی آلومینیومی |
|---|---|
| مواد | چرخ فولادی، نایلون |
| مدل | SHDN660 SHSQN750 SHSQN822 SHWQN916 |
| اندازه داخلی | 408,560, 640, 710, 800 mm |
| بیرون دیا | 508,660,750, 822, 916 میلی متر |
| نام | بلوک قطب چرخ دار |
|---|---|
| قرقره | 1،3،5 |
| مواد | MC Nylon Sheave |
| استفاده | خط بالایی |
| ابعاد شاف | 508X408X75mm |
| نام | تخته های سر برای چهار هادی باندل |
|---|---|
| شماره مورد | ۱۷۲۳۱- ۱۷۲۳۹ |
| مدل | SZ4A-13 |
| عرض برش | 100-125 میلی متر |
| وزن | 139 تا 150 کیلوگرم |
| نام محصول | صفحه در حال اجرا برای دو هادی Bundle |
|---|---|
| کاربرد | ساخت خط |
| دارای امتیاز (KN) | 80 |
| عرض دسته قابل اجرا | 100،110 |
| وزن | 90 ، 100 |
| مواد | نایلون، قاب فولادی |
|---|---|
| نام | بلوک هادی قرقره |
| استفاده | کار ساختمانی |
| درخواست دادن | کشش هادی در سایت |
| اندازه | 660X100،660X110 یا سفارشی |