| مدل | SKL-50 |
|---|---|
| درخواست برای | 500-630 LGJ |
| نام | هادی گریپر |
| حداکثر باز | 36 میلی متر |
| وزن | 6.6 کیلوگرم |
| بار رتبه ای | 10KN |
|---|---|
| نوع | بیا همراه گیره |
| حداکثر باز | 13 میلی متر |
| وزن | 1.2 کیلوگرم |
| درخواست | GJ16-70 رشته فولادی |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Model | SKL-7 |
| Feature | Forged of high strength aluminum alloy with small size and light weight |
| Item No. | 13221-13229A |
| Applicable Conductor | LGJ25-LGJ1120 |
| Quick Information | Aluminum alloy conductor gripper, two types with hook, apply for LGJ300-400 conductor, max open 32mm, Donghuan brand, transmission line stringing tools and accessories |
|---|---|
| Feature | Forged of high strength aluminum alloy with small size and light weight |
| Rated Load | 7-80KN |
| Max Open | 14-48mm |
| Warranty | 1 Year |
| برند | Suntech |
|---|---|
| پیکربندی | تنظیم سیم هادی SAG و تنش |
| مورد شماره. | 13221-13229a |
| نوع خط انتقال | ابزار و لوازم جانبی رشته |
| نام محصول | هادی هادی آلیاژ آلومینیوم LGJ25-LGJ1120 MAX.48mm |
| برند | Suntech |
|---|---|
| نوع خط انتقال | ابزار و لوازم جانبی رشته |
| ویژگی | جعلی از آلیاژ آلومینیوم با استحکام بالا |
| هادی قابل اجرا | LGJ25-LGJ1120 |
| مورد شماره. | 13221-13229a |
| مواد | آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| استفاده | سفت شدن |
| ساختار | سیم تنگ |
| نوع | گیره سیم |
| تضمین | یک سال |
| استفاده كردن | تعديل، سست شدن |
|---|---|
| بار رتبه بندی شده | 80 KN |
| هادی قابل اجرا | ACSR1120 |
| مزیت | سبک وزن |
| گواهی | ISO |
| Name | Aluminum Alloy Insulated Conductor Gripper |
|---|---|
| Item No. | 13192-13214 |
| Rated Load | 10-30KN |
| Applicable Conductor | LGJ25-LGJ630 |
| Applicable Wire Diameter | 10-37mm |
| Name | Multi-segment Type Conductor Wire Grip |
|---|---|
| Item No. | 13230L1-13231L |
| Rated Load | 90-150KN |
| Applicable Conductor Diameter | 25-50mm |
| Tightening Torque | 150N.m |